Other lots by De Cooremeter
-
#769Theo De Cooremeter
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100/180 -
#519Theo De Cooremeter
“De kunstenaar en zijn observatie”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/5 buiten de plaat.
“L’artiste et son observation”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/5 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#522Theo De Cooremeter
“Figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#479Dre
“Peruviaanse vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘01.
“Femme péruvienne”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘01.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#529Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#539
“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#714G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#39
Een lot van zes olieverfschilderijtjes, waarvan vijf landschappen en een dorpszichtje.
Lot de six tableaux en huile, dont cinq paysages et une vue de village.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#449
“Vissersboot in de haven”. Gouache op papier. Niet gesigneerd.
“Bateau de pêche dans le port”. gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 31 x49 cmEstimate: € 20/30 -
#552Edmée Radar
“Stilleven met pop fles en kist”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux poupée, bouteille et coffre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#439P. Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“De torenbouwers”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Les constructeurs de tours”. Gravure. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#474G Durvaerts
“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937
“”Binnenerf”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#114A. Van Kooten
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte au vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 35/55 -
#492Richard Baseleer
“Kalmthoutse heide”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Bruyère de Kalmthout”. Gouache sur papier. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 48 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#322Alphonse Van Beurden
“Havenzicht met zeilboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voiliers dans le port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#512Soutine
“Montmartre”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Soutine.
“Montmartre”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Soutine.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#594
“Personage”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘C.A. Appel’.
“Personnage”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: C.A. Appel.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 2000/2200 -
#69W.K.
“Italiaans meer”. Aquarel. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1900.
“Lac italien”. Aquarelle. Monogrammée. Vers 1900.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#592
Een pagina uit “Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, geschreven door Ludolphus de Saxiona en uitgegeven te Antwerpen bij Gerard Leeuw. 1487 dus een zg. incunabel. Bovenaan versierd met een houtsnede.
Page du ““Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, écrit par Ludolphus de Saxiona et édité à Anvers chez Gerard Leeuw. 1487 ou un incunable. Le dessus décoré d’une gravure sur bois.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 20/25 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Vrouwelijk en mannelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin et nu masculin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#272F. Maxwell
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#542G.W. Elliot
“Zuiders zicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.
“Vue méditerranéenne”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#709
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#699Paul Van DongenPeriod: °1958
“Moderne compositie met kreeft”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-6-97. Met M. Mulders en B. Van Vught.
Composition moderne au homard”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 19-6-97. Avec M. Mulders et B. Van Vught.No longer availableDim. 68 x 46 cmEstimate: € 60/80 -
#354N. Karpov
“Engelse jachtscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de chasse anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#724Charles Mertens
“Havenzicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue d’un port”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 75 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#113
Bolle vaas van polychroom aardewerk, genummerd 721. Model Boch Keramis maar zonder merken.
Vase ovoïde en faïence polychrome numéroté 721. Modèle Boch Kéramis mais sans marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#139
Een karaf en zes glazen van paars glas met verguldsel en een handgeschilderd bloemendecor.
Carafe et six verres en verre pourpre décorés de fleurs peintes à la main et dorés.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#245
Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200/250 -
#421
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met een bloemendecor op blauwe fond. XIXe eeuw. We voegen er een afwijkend, jonger model aan toe.
Paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles à décor polychrome et doré de fleurs sur fond bleu. XIXe siècle. Nous ajoutons un exemplaire dépareillé plus jeune.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#382De Roover
“Stilleven met kruik en kersen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte à la cruche et aux cerises”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#181
“Mercurius”. Een bronzen beeldje op voetstuk. Kleine schade en manco.
“Mercure”. Statuette en bronze sur socle. Petits dégât et manquant.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 160/220 -
#595Inis France n° 301
Pop. Blauwe slaapogen, halfopen mond met zichtbare boventanden.
Poupée. Yeux dormeurs bleus, bouche mi-ouverte et dents supérieures visibles.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#396
Porseleinen groepje met een romantisch paar.
Groupe en porcelaine d’un couple romantique.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60/100 -
#432
“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80/100 -
#760Armand Marseille
Pop. Porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, open mond, twee tandjes. Oogleden beschadigd. Gemerkt en genummerd 990/A10M/Germany.
Poupée. Tête en porcelaine, yeux dormeurs bleus, bouche ouverte, deux dents. Paupières endommagées. Marque et numéro 990/A10M/Germany.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200/240 -
#264
“Madonna met kind” & “Vrouw bij het raam. Resp. Olieverf op doek en paneel en gesigneerd Wernaers & De Loose.
“Vierge à l’enfant” et “Femme devant la fenêtre”. Huile sur toile et sur panneau, signés respectivement Wernaers et De Loose.No longer availableDim. 22 x 16 & 40 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#7
Een lot diverse apothekerspotten van glas en aardewerk. We voegen er een aardewerken kruikje en een bronzen trofeetje aan toe.
Lot de pots de pharmacie en verre et en faïence. Nous ajoutons une petite cruche en faïence et un trophée en bronze.No longer availableEstimate: € 30/40