Similar lots by type
-
#529Twee liggende naakten. Pastel op papier.
Deux nus couchés. Pastel sur papier.Dim. 35 x 60 & 40 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Het voederen van het vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Fourrager le bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.Dim. 77 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#39Van Giel“Het laatste avondmaal”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“La dernière Cène”. Fusain sur papier. Signé.Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#64Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Boerenpaard”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Cheval de trait”. Encre sur papier. Signé.Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#619“De aanbidding der wijzen”. Pentekening op papier. Vermoedelijk omstreeks 1800.
“L’adoration des mages”. Dessin sur papier. Probablement vers 1800.Dim. 16,5 x 20,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#274Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Arbeid aan de scheepskade”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Laboureur au bord de l’Escaut”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 57 x 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#74Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Pastorale”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Pastorale”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.Dim. 15 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#609Vanderzanden“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.Dim. 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#254Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Hoevezicht met paard en kar”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme au char”. Acrylique sur papier. Signé.Dim. 60 x 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#499Janko Mihailovic“Abstracte voorstelling”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1991.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Giovanni GalloEen reeks van vijf aquarellen met betrekking tot ‘Pompei’. Allen gesigneerd en gedateerd ‘81.
Suite de cinq aquarelles concernant Pompéi. Signées et datées ‘81.Dim. Ø: 12,5 cm -
#664“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#374Raphaël GhislainPeriod: °1928Twee afbeeldingen met rozen en één met paasbloemen. Aquarel op papier. Gemonogrameerd en resp. gedateerd 1974 & 1975.
Deux aquarelles sur papier représentant des roses et une autre des narcisses. Monogrammées et datées respectivement 1974 et 1975.Dim. 28 x 32; 24 x 28 & 34 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#509“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.Dim. 46 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49“La maison de Carampon”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“La Maison de Carampon”. Aquarelle sur papier. Porte signature.Dim. 11 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#44Een reeks van vier kleine gouachetekeningen met voorstellingen van soldaten.
Suite de quatre petites gouaches représentant des soldats.Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696“Portret”. Graffiti op papier. Draagt handtekening Brood.
“Portrait”. Graffiti sur papier. Porte une signature: Brood.Dim. 48 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#409“Dame in de spiegel”. Litho papier. Draagt handtekening Drian.
“Femme au miroir”. Litho sur papier. Porte une signature: Drian.Dim. 29 x 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#574Gérard RoosenPeriod: Leueven 1869 - 1935“Zittend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu assis”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 47 x 33 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#522Norbert AttardPeriod: Malta 1961“Bastion walls”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bastion walls”. Lithographie. Signée hors planche.Dim. 31 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.Dim. 97 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Val Saint LambertEen glaspasta vaas, gemonogrammeerd sjh - Samuel J. Herman.
Vase en pâte de verre monogrammé sjh (Samuel J. Herman).Dim. H: 29 cmEstimate: € 260 / 300 -
#489Margot Klingenberg“Rede van Antwerpen”. Steendruk. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Rade d’Anvers”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche.Dim. 15 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#429“Afrikaanse danser” en “Drie vrouwen”. Waterverf op katoen. Gesigneerd. Hedendaags Afrikaans werk.
“Danseuse africaine”. et “Trois femmes”. Aquarelle sur coton. Signée. Travail africain contemporain.Dim. 45 x 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#746Een salongarnituur van gebogen beukenhout in de stijl van Thonet. Bestaande uit een tweezit, drie armstoelen en vier stoelen. Telkens met een gestileerde waaier in de rug.
Garniture de salon en hêtre courbé de style Thonet. Comprenant une banquette deux places, trois fauteuils et quatre chaises. Chaque pièce décorée d’un éventail dans le dossier.Estimate: € 400 / 600 -
#149Jan Maier“Op de Veluwe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Op de Veluwe”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 33 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#169René Engelen“Sas van Wijnegem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ecluse de Wijnegem”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#353Een lot verzilverd metaal: rechthoekig schaaltje en een petit-four-schep, gemerkt Wiskemann. Een paar kleine kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Twee keer acht messenleggers, één set gemerkt Derby.
Lot de métal argenté: un plat oblong, une pelle à petits fours de la marque Wiskemann, une paire de petits bougeoirs de style Louis XVI, deux fois huit porte-couteaux dont une série de la marque Derby.Estimate: € 25 / 40 -
#277Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit o.a. dienbladen servetringen,...
Lot varié de métaux dont plateaux, anneaux à serviette etc.Estimate: € 30 / 40 -
#6Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.
Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.Dim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#521Een paar gemberpotten van polychroom porselein met een decor van landschappen en personages. Chinees werk.
Paire de pots à gingembre en porcelaine polychrome à décor de paysages et de personnages. Travail chinois.Estimate: € 80 / 100

