Similar lots by type
-
#74Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Pastorale”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Pastorale”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.Dim. 15 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#609Vanderzanden“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.Dim. 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32Giovanni GalloEen reeks van vijf aquarellen met betrekking tot ‘Pompei’. Allen gesigneerd en gedateerd ‘81.
Suite de cinq aquarelles concernant Pompéi. Signées et datées ‘81.Dim. Ø: 12,5 cm -
#529Twee liggende naakten. Pastel op papier.
Deux nus couchés. Pastel sur papier.Dim. 35 x 60 & 40 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#696“Portret”. Graffiti op papier. Draagt handtekening Brood.
“Portrait”. Graffiti sur papier. Porte une signature: Brood.Dim. 48 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#212Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Het voederen van het vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Fourrager le bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.Dim. 77 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#49“La maison de Carampon”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“La Maison de Carampon”. Aquarelle sur papier. Porte signature.Dim. 11 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#274Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Arbeid aan de scheepskade”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Laboureur au bord de l’Escaut”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 57 x 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#619“De aanbidding der wijzen”. Pentekening op papier. Vermoedelijk omstreeks 1800.
“L’adoration des mages”. Dessin sur papier. Probablement vers 1800.Dim. 16,5 x 20,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#499Janko Mihailovic“Abstracte voorstelling”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1991.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Van Giel“Het laatste avondmaal”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“La dernière Cène”. Fusain sur papier. Signé.Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#44Een reeks van vier kleine gouachetekeningen met voorstellingen van soldaten.
Suite de quatre petites gouaches représentant des soldats.Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409“Dame in de spiegel”. Litho papier. Draagt handtekening Drian.
“Femme au miroir”. Litho sur papier. Porte une signature: Drian.Dim. 29 x 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#664“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#64Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Boerenpaard”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Cheval de trait”. Encre sur papier. Signé.Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#374Raphaël GhislainPeriod: °1928Twee afbeeldingen met rozen en één met paasbloemen. Aquarel op papier. Gemonogrameerd en resp. gedateerd 1974 & 1975.
Deux aquarelles sur papier représentant des roses et une autre des narcisses. Monogrammées et datées respectivement 1974 et 1975.Dim. 28 x 32; 24 x 28 & 34 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#509“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.Dim. 46 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#574Gérard RoosenPeriod: Leueven 1869 - 1935“Zittend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu assis”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 47 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Hoevezicht met paard en kar”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme au char”. Acrylique sur papier. Signé.Dim. 60 x 82 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#101“Sedes sapientiae” van gebeeldhouwd en polychroom hout. Hedendaagse neogotiek.
“Sedes sapientiae”. en bois sculpté et polychromé. Néogothique contemporain.Dim. H. 57,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#196Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#136Acht mahoniehouten stoelen in de geest van Hepplewhite met wit lederen zit.
Huit chaises en acajou dans l’esprit de Hepplewhite. Sièges recouvertes de cuir blanc.Estimate: € 160 / 240 -
#201“Jezus en Johannes de Doper”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw. Enige slijtage.
“Jésus et Jean Baptiste”. Huile sur toile. XVIIIe siècle. Des usures.Dim. 85 x 79 cmEstimate: € 300 / 500 -
#471Val St. LambertTwaalf glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Onderaan gemerkt.
Douze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Marques sous les bases.Estimate: € 80 / 120 -
#490Drie olifantjes, een ree en een everzwijn van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Kleine manco’s.
Trois petits éléphants, une biche et un sanglier en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Petits manquants.Estimate: € 50 / 80 -
#285Een 18 karaats wit en geel gouden toi et moi bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague toi et moi en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.Dim. 2,47 gEstimate: € 200 / 300 -
#451Een vaas van cloisonné op geel koper met een decor van mandarijneenden.
Vase en cloisonné sur cuivre jaune à décor de canards mandarins.Dim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#360Een zilveren schakelketting, drie hangers, zeven ringen, een paar oorbellen.
Chaîne à maillons en argent, trois pendentifs, sept bagues et une paire de boucles d’oreilles.Dim. 71,84 gEstimate: € 40 / 80 -
#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amber van ± 6 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’ambre pesant ± 6 ct.Dim. 3,51 gEstimate: € 300 / 400 -
#483Een Chinese ruyi scepter van brons, versierd met fantasiestenen en op een houten sokkel.
Sceptre ruyi chinois en bronze. Décoré de pierres de fantaisie et sur socle en bois.Dim. l: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#522Norbert AttardPeriod: Malta 1961“Bastion walls”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bastion walls”. Lithographie. Signée hors planche.Dim. 31 x 21 cmEstimate: € 40 / 60

