#36
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32
Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.
Une balance de pharmacie sous verre. Une petite vitre à l’arrière manquante, incomplète.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39 x 36 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Michelle Wiser
“Provençaals landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage Provençal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#131
Een paar houten kandelaars, gedragen door engelen.
Une paire de chandeliers en bois portés par des anges.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56
Een metalen olielamp met glazen kap, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en métal avec abat-jour en verre, montée à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 10 / 15 -
#95
“Olifanten”. Twee olieverfschilderijen op doek naar voorbeeld van Dali.
Eléphants . Deux peintures à l'huile sur toile d'après l'exemple de Dali.No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Dim. 90 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#15
Een houten kolompendule. Zonder sleuteltje.
Une pendule colonne en bois. Sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34
Een bedpan en drie diverse koperen ketels.
Une chaufferette et trois bouilloires diverses.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#98
Een recente verguld houten spiegel met geslepen spiegelglas.
Un miroir récent en bois doré avec verre miroir taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 170 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#123M. Verkoeyen
“Naakstudie”. Potlood op papier. Gesigneerd.
Etude d’un nu. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.50 €Dim. 90 x 62 cmEstimate: € 20 / 25 -
#165
#152
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 30 / 40