Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.

“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.

"Poultry". A painting, oil on canvas.
Dim. 58,5 x 69 cm
SKU: 2503250569.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #569
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #432

    Acrylschilderij op doek getekend Tsjoezjinov, 1991. De toren van Babel op de ark, art brut.

    Acrylic painting on canvas signed by Tsjoezjinov, 1991. The Tower of Babel on the ark, art brut.
    No longer available
    Dim. 89/69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Kempisch landschap met hoeve. Olieverf op doek, geteken J. H. Pauwels.

    Kempen landscape with farmhouse. Oil on canvas, signed J. H. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 65/85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #339
    Hendrik Cuypers
    Period: 1959 - ....

    “The colours of my mind”, een modernistisch schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cuypers. HC.

    "The colours of my mind", a modernist painting, oil on canvas, signed Cuypers. HC.
    No longer available
    Dim. 166 x 79 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #139
    Frans Ros
    Period: 1923

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, getekend F Ros.

    'Church Interior', oil on canvas, signed F Ros.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232

    Stadszicht in Parijs. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Cityscape in Paris. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50/63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Santini

    “Twee meisjes op het strand”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Santini.

    "Two girls on the beach," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by Santini.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334

    ‘Dansen in de regen’. Olieverfschilderij op doek. Getekend Magnée, met certificaat.

    ‘Dancing in the Rain’. Oil painting on canvas. Signed Magnée, with certificate.
    No longer available
    Dim. 60/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #199

    Landschapsschilderij in olie op doek. Postimpressionistisch, toegewezen aan George van Raemdonck.

    Landscape painting in oil on canvas. Post-impressionist, attributed to George van Raemdonck.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #204
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    Nature morte, bloemenvaas met enkele stukken fruit. Olieverf op doek. Getekend J Decort.

    Still life, flower vase with some pieces of fruit. Oil on canvas. Signed J Decort.
    No longer available
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Constant Peet
    Period: Borgerhout 1888 - Berchem 1966

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd rechts boven ‘Stan Peet’.

    "Still life with fruit", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed top right 'Stan Peet'.
    No longer available
    Dim. 55 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #94
    Albert Claeys
    Period: 1889 - 1967

    “Rivierlandschap met koeien”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Claeys.

    "River landscape with cows", a painting, oil on canvas, signed Claeys.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #522
    Period: 1972

    Art brut schilderijtje op doek, getekend Avraham York.

    Art brut painting on canvas, signed by Avraham York.
    No longer available
    Dim. 46/33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #352
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.

    "Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck.
    No longer available
    Dim. 25 x 35.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #354

    Abstract impressionistisch schilderij met ornithologisch thema, olieverf op paneel. onleesbaar gesigneerd.

    Abstract impressionist painting with an ornithological theme, oil on panel. Indecipherable signature.
    No longer available
    Dim. 18/24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #104
    Staf Daems
    Period: 1976

    ‘Landarbeiders op het veld”. Olieverf op doek. Getekend Staf Daems.

    "Field Workers". Oil on canvas. Signed by Staf Daems.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #152
    Johan Janssens

    ‘Sieraad der heide’, olieverf op paneel, getekend Joh. Janssens.

    'Jewel of the heath', oil on panel, signed by Joh. Janssens.
    No longer available
    Dim. 60/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #65

    Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.

    A miniature of a resting angel, with a wax seal stamp at the back.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #165
    Louis Liévin Théophile Clesse

    “Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.

    “Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154

    “Herfstscene in het bos”. Olieverfschilderij op doek. Getekend R Delahaye.

    "Autumn scene in the forest". Oil painting on canvas. Signed R Delahaye.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #264

    “Portret van een dame”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan met scheurschade in het doek.

    "Portrait of a lady." A painting, oil on canvas. Bottom with tear damage in the canvas.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #262
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.

    "Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.
    No longer available
    Dim. 33 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52
    Francois Heyvaert

    “Bloemenstilleven”, olieverf op doek. Getekend Heyvaert.

    "Flower still life", oil on canvas. Signed by Heyvaert.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #75

    Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.

    A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #30
    Tissot Swiss Made

    Een vergulde dameshorloge met vergulde polsband.

    A gilt ladies' watch with a gilt wristband.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “De doorgang onder het kapelletje”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat Alf. Van Neste.

    "The passageway under the little chapel", an etching on paper, signed outside the plate Alf. Van Neste.
    No longer available
    Dim. 18 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #362
    Robert Stanley
    Period: 1966

    Zeefdruk uit de reeks ‘Erotic portfolio’, 1966. Nr 18 van een oplage van 95.

    Silkscreen from the series 'Erotic Portfolio', 1966. Number 18 out of an edition of 95.
    No longer available
    Dim. 38/61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452
    Lambert

    Abstract expressionistisch schilderij op doek. Getekend op de rug I. Lambert. In gilberkleurige kader.

    Abstract expressionist painting on canvas. Signed on the back I. Lambert. In a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Set van 2 dekselpotten in blauw en wit Chinees porselein. Gedecoreerd met bloemen en ranken. Niet gestempeld.

    Set of 2 lidded pots in blue and white Chinese porcelain. Decorated with flowers and vines. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 22 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #429

    “Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.

    "Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."
    No longer available
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #427

    ‘Dromend’. Op Dali geïnspireerd portret van een jonge man met uitgehouwen effect aan de zij-en achterkant. In roze kunststof met goudkleurige accenten.

    ‘Dreaming’. Portrait of a young man inspired by Dali with a carved effect on the sides and back. In pink plastic with gold accents.
    No longer available
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Olympus

    Een vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje en kleurfilter.

    A vintage camera Olympus-Pen with leather carrying case.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #519
    Anton Dunker
    Period: 1770

    “Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.

    "From the Cabinet of Mr. le Duc de Choiseul." A pair of engravings on paper. Inscription "Ad Van Ostade pinx."
    No longer available
    Dim. 17x 14cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #461

    Grote Chinese vaas, famille rose. Onderaan gemerkt.

    Large Chinese vase, famille rose. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een staande klok, massief eikenhouten kast met gesculpteerde delen.

    A standing clock, solid oak case with sculpted elements.
    No longer available
    Dim. 228 x 55 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 21, Zat 22 van 10.00 tot 17.00.

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More