Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Polderzicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan monogram “FR”.

“Polderzicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan monogram “FR”.

"Polderzicht". A painting, oil on board. Monogram "FR" at the bottom.
Dim. 19,5 x 26 cm
SKU: 2708240132.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #132
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #314

    “Dame met haakwerk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gemonogrammeerd.

    "Lady with Crochet", a 19th-century painting, oil on canvas in a gilded frame, monogrammed in the lower left corner.
    No longer available
    Dim. 21.5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    André Brunin
    Period: 1890 - ?

    “Vrouw mer koperen kruik”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd André Brunin.

    "Woman with Copper Jug", a painting, oil on board, signed by André Brunin.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204

    “Hollands dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Draagt handtekening.

    "Dutch village view", a painting, oil on panel in a gilded frame. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #274

    “Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Waterway in wooded area." A painting, oil on panel, unsigned.
    No longer available
    Dim. 61 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #212

    “Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.

    "Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.
    No longer available
    Dim. 121 x 141 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #202
    Gérard Roosen
    Period: Leuven 1869 - 1935

    “Nu au divan”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Gérard Roosen. Naamlabel achteraan. Beschadigde kader.

    "Now at the divan", a painting, oil on canvas, attributed to Gérard Roosen. Name label on the back. Damaged frame.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #632
    Blommaert

    Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.

    A tapestry made by Blommaert. Yet to be described.
    No longer available
    Dim. 172 x 169 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #642

    “Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneed.

    "Abstract". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #319
    J. Bahieuf

    “Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.

    "Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.
    No longer available
    Dim. 22 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    “De Denker”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #479
    Harry

    “Dancing Lady”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.

    "Dancing Lady", a vintage painting, oil on panel, signed 'Harry'. From the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. 122 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #309

    “De aanbidding der koningen”, een schilderij, olieverf op doek, verlijmd op vezelplaat, naar de oudheid.

    "The Adoration of the Kings," a painting, oil on canvas, glued on fiberboard, in the style of antiquity.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    A. Van Gijsch

    “Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘Van Gijsch A.’.

    "Boszicht", a painting, oil on canvas, signed 'Van Gijsch A.'
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199

    “Herberginterieur met kaarters”, een mogelijk 18e eeuws schilderij in de geest van David Teniers, olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    "Inn interior with card players", a possible 18th-century painting in the style of David Teniers, oil on panel. Not signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #539

    Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.

    An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
    No longer available
    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Constant De Keyser
    Period: 1829 - 1890

    “Zeilboten op open water”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C De Keyser.

    “Sailboats on open water”, a painting, oil on panel, signed C De Keyser.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159
    David Col
    Period: 1822 - 1900

    “Bij de kapper”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd D. Col. In een vergulde kader.

    "At the barber's", a painting, oil on panel, signed D. Col. In a gilt frame.
    No longer available
    Dim. 24.5 x 18 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #324
    D. Carlier

    “Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.

    "Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189

    “Schotse hooglandrunderen”, een schilderij, olieverf op doek met restauratiewerk, gesigneerd. John Fox.

    "Scottish Highland Cattle", a painting, oil on canvas with restoration work, signed by John Fox.
    No longer available
    Dim. 61 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #292
    Georges Tahon

    “De Accordeonspeler”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso getiteld en gesigneerd.

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #649

    Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.

    A set of glazed terracotta vases/lamp bases in Chinese sang-de-boeuf style with drip-glaze neck from around 1960. One has minimal flakes at the top rim.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141

    “Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.

    "Panther". A sculpture in dark patinated bronze inspired by a work of René Paris.
    No longer available
    Dim. 22 x 46 x 23 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #3
    Hutschenreuther Selb

    Een lot van vier engeltjes van zachte pasta. Gemerkt Hutschenreuther Selb.

    A set of four cherubs made of soft porcelain. Marked Hutschenreuther Selb.
    No longer available
    Dim. H:15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431
    Bing & Grondahl

    Een lot van 8 vintage Deens porseleinen sierborden in doos. Gemerkt Bing & Grondahl.

    A lot of 8 vintage Danish porcelain decorative plates in box. Marked Bing & Grondahl.
    No longer available
    Dim. Ø 20,5 - 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #28

    Een lot van 2 houten wandelstokken waarvan 1 met verzilverde kop.

    A lot of 2 wooden walking sticks, one with a silver-plated handle.
    No longer available
    Dim. 92 en 87 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #281
    Wiskemann, Bruxelles

    “Wiskemann”. Een 106-delig bestek in verzilverd metaal, gemerkt OW. Bestaande uit 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorkjes, 12 soeplepels, 12 dessertlepels, 12 koffielepels, 12 grote messen, 12 kleine messen, 6 kreeftenvorkjes, 1 pollepel, 1 serveerklem en een 2-delig slabestek.

    "Wiskemann." A 106-piece silver-plated cutlery set, marked OW. Consisting of 12 large forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 12 soup spoons, 12 dessert spoons, 12 coffee spoons, 12 large knives, 12 small knives, 6 lobster picks, 1 ladle, 1 serving tongs, and a 2-piece salad serving set.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #641

    Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer, op marmeren plaat. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.

    A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear, on a marble base. In the style of Antoine-Louis Barye.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #26

    Een tweezijdige bronskleurige make-up spiegel. Verstelbaren hoogte tot 1.80 cm.

    A double-sided bronze-colored makeup mirror. Adjustable height. 1,80.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #663

    Een bronzen beeldje van een naakte dame gekneveld aan een boomstronk. Niet gesigneerd.

    A bronze statue of a naked lady bound to a tree stump. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #74

    “Aanbidding van de Wijzen”. Een vintage geweven doek naar het werk van P.P. Rubens.

    "Adoration of the Magi." A vintage woven cloth after the work of P.P. Rubens.
    No longer available
    Dim. 103 x 67,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #295

    Een houten secretaire met fijn snijwerk en wortelfineer. Bovenaan twee lades. Bovenstuk manco.

    A wooden secretary with fine carving and burl veneer. Two drawers at the top. Top part missing.
    No longer available
    Dim. 116 x 103 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374

    Een set van 2 Nederlandse aquarellen in vergulde kaders.

    A set of 2 Dutch watercolors in gilded frames.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More