Polychrome smeedijzeren hanglamp, gevormd als een bos veldbloemen.

Polychrome wrought iron pendant lamp, designed as a forest of wildflowers.
Dim. Hoogte 50, Ø 50 cm
SKU: 2705250526.
Categories: ijzer, Verlichting.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #526
Estimate: € 40 / 60

  • #163

    Een paar verzilverde tafellampen, in de vorm van korinthische zuilen.

    A pair of silver-plated table lamps, in the shape of Corinthian columns.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Een tafellamp met beige xxl keramische voet.

    A table lamp with a beige extra-large ceramic base.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een massief houten Italiaanse kandelaar, gemarmerd. Vroeg 19e eeuws.

    A solid wood Italian candlestick, marbled. Early 19th century.
    Dim. h 166 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #509
    Fagerhultz

    Dim. h 135 x Ø 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #464

    Een paar wandlampen van beschilderd smeedijzer. Gevormd als vruchtdragende takken van een citroenboom.

    A pair of wall lights made of painted wrought iron. Shaped like fruit-bearing branches of a lemon tree.
    Dim. H 43, B 29 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #551

    Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.

    Limoges table lamp with floral decor and classic shade.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #528

    Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.

    A 'Marie-Therese' crystal chandelier, to be rewired. Circa 1900.
    Dim. h 70 x Ø 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #143

    Een grote vertinde metalen lampenvoet voorstellend een putti met lauwerkrans.

    A large tin-plated metal lamp base depicting a putto with a laurel wreath.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485
    Underwood

    Een schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.

    A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.
    Dim. 24 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #521
    Peill & Putzler

    Een vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.

    A vintage pendant lamp, cut glass with floral motifs, Peill & Putzler. Marked.
    Dim. h 26 x Ø 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #561

    Een Marie-Therèse luchter met 6 lichtpunten en kristallen bellen.

    A Marie-Therèse chandelier with 6 light points and crystal droplets.
    Dim. h 60 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #311

    Een messingen lampenvoet voorstellend een engeltje met toorts.

    A brass lamp base depicting an angel holding a torch.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #585
    Nordlux

    Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

    A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #475
    Cartier Paris

    Een vergulde aansteker, gemerkt Cartier Paris, in origineel doosje, met papieren.

    A gilded lighter, marked Cartier Paris, in original box, with papers.
    Dim. l 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met etiket: Val Saint Lambert.

    A crystal lamp base, green colored in the mass, marked underneath and with label: Val Saint Lambert.
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #568

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #145

    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #532
    William & Annet Brand & van Egmond

    Een design luchter door William Brand & Annet van Egmond van draadstaal en glas.

    A design chandelier by William Brand & Annet van Egmond made of wire steel and glass.
    Dim. h 75 x Ø 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #192

    Een lot van 5 kandelaars waarvan 2 ‘heilig hart’ sets in persglas met losse schaaltjes, toegevoegd een koperen kandelaar uit de 19e eeuw.

    A lot of 5 candle holders, including 2 sets of 'sacred heart' in pressed glass with separate dishes, along with a 19th-century copper candle holder added.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #185
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, bordeaux en kleurloos, gemerkt met etiket en onderaan: Val Saint Lambert en M.

    A cut crystal vase, bordeaux and colorless, marked with label and at bottom: Val Saint Lambert and M.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #2

    Een paar vergulde gesculpteerde houten wandlampen met ramskoppen.

    A pair of gilded carved wooden wall lamps with ram heads.
    Dim. H 70, B 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Art deco paddestoellamp van verchroomd koper, met bajonetfitting. Heeft een beetje schade aan de chroomlaag. Niet gemerkt.

    Art deco mushroom lamp made of chromed copper, with bayonet fitting. Has some damage to the chrome layer. Not marked.
    Dim. Hoogte 39, Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553

    Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.

    A pair of tall black metal design candleholders.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #527

    Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. 1 van de 2 is getekend ‘Val Saint Lambert’.

    A pair of two-armed candlesticks made of cut colorless crystal. One of the two is signed 'Val Saint Lambert'.
    Dim. H 11, B 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #334
    Max Weiler

    “Binnenhof Hotel”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1997.

    "Binnenhof Hotel". Mixed media. Signed and dated 1997.
    Dim. 42 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161
    F. Aerts

    “De Denker”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een zittend man, gesigneerd F. Aerts.

    "The Thinker," a sculpted oak wood statue of a seated man, signed F. Aerts.
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #463

    Een drageoir met deksel van geslepen kristal versierd met een vergulde fries van druivenranken.

    A crystal sugar caster with lid decorated with a gilded frieze of grapevines.
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een blauw en wit geglazuurde art-deco ijsbeer. Genummerd ‘36096’. Niet gemerkt.

    A blue and white glazed Art Deco polar bear. Numbered ‘36096’. Not marked.
    Dim. H 16, L 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #579

    Een ovale spiegel in oude vergulde kader.

    An oval mirror in an antique gilded frame.
    Dim. h 67 x b 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #469

    Halfrond wandtafeltje met roodbruin marmeren blad.

    Semicircular wall table with reddish-brown marble top.
    Dim. H 72, B 94, D 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een amethist, pearshape van +- 2,40 ct.

    An amethyst, pear-shaped, approximately 2.40 ct.
    Estimate: € 130 / 160
  • #576

    Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil de style Louis XIII recouvert de tapisserie.
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #557

    Ecru ladenkast met goudkleurige accenten. 4 laden.

    Ecru chest of drawers with gold-colored accents. 4 drawers.
    Dim. H 86, B 99, D 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #130

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,64 ct. FVVS.

    An 18kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.56 ct. HVS2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct. FVVS.
    Dim. 4,57 g
    Estimate: € 1500 / 1700

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00