#443Ch. La Tour Carnet A.C. Bordeaux (blanc sec)
M.P. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#183Ch. Grand Corbin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 6 bt ms à ls
No longer available -
#291Gewurztraminer Kirchberg A.C. Alsace Grand Cru
M.O 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#273Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#447Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#392Vin Rosé Pétillant Cuvée du Cellier Le Cellier Lingot-Martin, Poncin M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt.
No longer available -
#216Aloxe-Corton A.C. Philibert Moreau, Macon M.O. 1981 aantal: 3 bt
No longer available -
#467Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#138Lot wijn
aantal: 9 bt vuile en beschadigde etikettenPuritano Vinho Velho do Porto
Poças Junior M.O.
aantal: 3 bt Schuimwijn zonder etiket
aantal: 1 bt Chardonnay Brut Vin Mousseux de Qualité La Terre Noire M.O. 1986 aantal: 2 bt Krim Original Sparkling wine from Crimea
M.O.
aantal: 1 bt Bernard Lebardieu Rosé
M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut Impérial
Moët & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#398Ch. Ricardelle Cuvée Juliette A.C. Coteaux du Languedoc (La Clape) Ch. Ricardelle, Narbonne M.C. 2005 aantal: 6 Mag.
No longer available -
#123Lot schuimwijn
aantal: 5 bt Cuvée J.M. 93 Blanc de Blancs Brut A.C. Touraine - Méthode traditionnelle Monmousseau, Montrichard M.O. 1986 aantal: 1 bt Champagne Brut L.P.
Laurent Perrier, Tours-sur-Marne M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
Veuve Clicquot-Ponsardin, Reims M.O.
Moët & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 2 bt
No longer available -
#466Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt