#115Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Vuile en beschadigde etiketten, lage niveausGevrey-Chambertin A.C. Robert Thévenin, St-Romain
1966 aantal: 1 bt Côte de Beaune-Villages A.C. E. & D. Moingeon Frères, Beaune
aantal: 1 bt Bourgogne A.C.
1949 aantal: 1 bt Chambolle-Musigny A.C. Polis & Ryckelen
1961 aantal: 7 bt
No longer available -
#182Ch. Les Polyanthas A.C. Montagne-St-Emilion
1970 aantal: 12 bt ts à ms
No longer available -
#310Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1989 aantal: 13 bt
No longer available -
#273Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#4Lot witte wijn
aantal: 4 bt Pinot Auxerrois Les Lutins A.C. Alsace Josmeyer & Fils, Wintzenheim M.O. 1986 aantal: 2 bt La Châsse du Pape A.C. Côtes du Rhône Grands Vins de Gigondas M.O. 2003 aantal: 2 bt
No longer available -
#149Talent Caché “L’Esprit du Fruit” Tirage V Vin de table français C.N.
0 aantal: 10 bt
No longer available -
#200Ch. de Font-Murée A.C. Montagne-St-Emilion
1973 aantal: 9 bt ms à ls
No longer available -
#332Pinot Blanc A.C. Alsace Charles Schleret, Turckheim M.P. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#188Lot rode bordeaux
1971 aantal: 10 bt ts, sommige etiketten beschadigdCh. de Sales A.C. Pomerol
M.C. 1971 aantal: 2 bt Ch. Pédesclaux A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 2 bt Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 3 bt Ch. Patache d’Aux A.C. Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1971 aantal: 3 bt
No longer available -
#348Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 bt
No longer available -
#256Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#447Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt