#113Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Givry 1e Cru Clos du Cras Long A.C. François Lumpp, Givry M.O. 2000 aantal: 2 bt Nuits-St-Georges 1e Cru Les Daminodes A.C. Simon & Fils, Aloxe M.O. 2004 aantal: 8 bt
No longer available -
#24Lot witte wijn
aantal: 13 bt Sunny Grüner Veltliner Qualitätswein Niederösterreich Laurenz V., Vienna M.O. 2012 aantal: 7 bt Spätrot-Rotgipfler Qualitätswein Niederösterreich Stift Klosterneuburg, Gumpoldskirchen M.O. 2007 aantal: 6 bt
No longer available -
#335Les Forts de Latour A.C. Pauillac
M.C. 1994 aantal: 5 bt
No longer available -
#257Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#349wijn voor nov 19
No longer available -
#53Lot rode wijn
M.C.
aantal: 13 bt sommige etiketten beschadigdReal Irache Gran Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1984 aantal: 3 bt Monte Ducay Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1996 aantal: 2 bt Monte Ducay Gran Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1993 (..)
No longer available -
#454Côtes Rocheuses A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 2012 aantal: 5 bt
No longer available -
#302Ch. Nenin A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 9 bt
No longer available -
#303Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#94Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#326Chambolle-Musigny A.C. Dom. Cottin, Labouré Roi, Nuits M.O. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#133Lot wijn
aantal: 7 bt Rüdesheimer Berg Rottland Riesling Auslese Q.m.P. Rheingau Verwaltung der Staatsweingüter, Eltville E.A. 1976 aantal: 1 bt Bopparder Hamm Mandelstein Q.m.P. Mittelrhein Weingut August Perll, Boppard E.A. 1981 aantal: 2 bt Winkeler Jesuitengarten Riesling Spätlese Q.m.P. Rheingau Weingut Jacob Hamm, Winkel E.A. 1975 aantal: 1 bt Rauenthaler Riesling Q.m.P. Rheingau Winzerverein Raunthal E.A. 1976 aantal: 1 bt Mehringer Goldkupp Auslese Q.m.P. Mosel-Sa(..)