#465Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#144Cuvée des Tuilleries Vin de table français Henri Royer Le Bon M.O. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#96Lot rode bordeaux
M.O. 1971 aantal: 1 bt Ch. Guimberteau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1975 aantal: 1 bt Lalande-de-Pomerol A.C. Lalande-de-Pomerol Turpin Frères & Riout, Bordeaux M.O. 1975 aantal: 1 bt Montagne-St-Emilion A.C. Ets Paul Kilh, Sarreguemines M.O. 1976 aantal: 2 bt Ch. La Baronnie A.C. Montagne-St-Em(..)
No longer available -
#234Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1983 aantal: 7 bt
No longer available -
#146La Pauline Vin de table français La Bourse du Vin M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#141Sylvaner A.C. Alsace A. & R. Barrière Frères, Nuits
0 aantal: 7 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#29wijn voor nov 19
No longer available -
#224Vosne-Romanée A.C. Dom. du Clos Frantin, Vosne M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#360Ch. Faugères A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1996 aantal: 8 bt
No longer available -
#378Saint-Saturnin Seigneur des Deux Vierges A.C. Coteaux du Languedoc Les Vins de Saint-Saturnin M.O. 1999 aantal: 4 bt
No longer available -
#399Ch. Suduiraut A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#189Ch. de Font-Murée A.C. Montagne-St-Emilion
1971 aantal: 6 bt ms