Other lots in this auction
-
#74Een piëdestal naar Grieks voorbeeld met 4 kariatiden van gegoten gips.
A pedestal in the Greek style with 4 caryatids in cast gypsum.No longer availableDim. h 53 x Ø 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#124Een lot herdrukken van antieke gravures. O.m. naar Rubens, Durer, Jan Breugel, Saedeleer, Van Spaendonck, Linnig, Schut, Degas enz. Vaak uitgaven van het Museum Plantijn.
,No longer availableDim. div.Estimate: € 180 / 220 -
#403Drie beeldjes van jadeïet, roze, sepia en donkergrijs. Alle drie Guanyin voorstellend.
Three jadeite figurines, in pink, sepia, and dark grey. All depicting Guanyin.No longer availableDim. H; 25 cm e.a.Estimate: € 60 / 80 -
#204Georges Van Bocxstaele‘T Leiegat, kasteel van Hooidonck.’ Olieverf op paneel. Gesigneerd.
'T Leiegat, Hooidonck Castle.' Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#408Een lot van 2 antieke geglazuurd aardewerken kannen, de ene blauw met bladeren in het decor, de andere blauw-groen. Beide met randschade en beschadigd glazuur.
A lot of 2 antique glazed earthenware jugs, one blue with leaf decorations, the other blue-green. Both with edge damage and damaged glaze.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#369KartellEen set van 3 stoelen, Miss Trip door Philippe Starck voor Kartell.
A set of 3 chairs, Miss Trip by Philippe Starck for Kartell.No longer availableDim. 86 x 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Een grote Delftse vaas met florale motieven, gemerkt onderaan: Koninklijke Goedewaagen.
A large Delft vase with floral motifs, marked at the bottom: Royal Goedewaagen.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Een lot militair servies en bestekdeel bestaande uit: 12 platte borden, 6 diepe borden, 7 dessertborden en een theekannetje met beschadigd deksel van Mess Offrn, 1e Carabiniers Prins Boudewijn, een lot van 3 ovalen schalen met kanonnen van de artillerie grondverdediging, 2 pollepels en 2 sauslepels in verzilverd metaal van de Mess Offrn.
A lot of military tableware and cutlery including: 12 dinner plates, 6 soup bowls, 7 dessert plates, and a teapot with damaged lid from Mess Offrn, 1st Carabiniers Prince Baudouin, a lot of 3 oval dishes with artillery ground defense cannons, 2 ladles and 2 sauce ladles in silver-plated metal from Mess Offrn.No longer availableDim. l 39 cm (ovalen schaal)Estimate: € 80 / 120 -
#352“De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.No longer availableDim. 120 x 285 cmEstimate: € 100 / 150 -
#371Twee koperen beeldjes, een van een eend (deksel gevonden) en één van een miniatuurwagen met ossen en een vaasje.
Two copper figurines, one of a duck (found lid) and one of a miniature cart with oxen and a small vase.No longer availableDim. H? 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169A. Romain“Stilleven met asperges en steenkruik.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with asparagus and stone jug." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#423OM-10 OlympusEen analoog fototoestel, Olympus OM-2n met 2 lenzen, Olympus 1:3.5/f=28mm en Vivitar 70-150mm 1:3.8 + motordrive en convertor.
An analog camera, Olympus OM-2n with 2 lenses, Olympus 1:3.5/f=28mm and Vivitar 70-150mm 1:3.8 + motor drive and converter.No longer availableEstimate: € 60 / 80

