#171Lot van drie karaffen, waarvan 1 in Boheems kristal en 2 X glaswerk.
#201Een staande lamp, messing voet en ecru stoffen kap.
#55Een set van 2 boeksteunen, boekvormig, in hout.
A set of 2 bookends, book-shaped, made of wood.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 25 x 14 cmEstimate: € 10 / 20 -
#153“Wandelpad”, een schilderij, olieverf op papier, onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1952.
#135Landschapje met meanderende beek en kerk. Olieverf op paneel. Linksonder getekend; Keteleer.
Landscape with meandering stream and church. Oil on panel. Signed lower left; Keteleer.No longer availableOnline onlyDim. 37/46 cmEstimate: € 25 / 40 -
#28Blauw-witte vaas gedecoreerd met Franse lelies. Kleine schade rondom.
Blue and white vase decorated with French lilies. Small damage around.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 15 / 25 -
#25StübeEen vintage keukenweegschaal van het merk Stube.
A vintage kitchen scale by the brand Stube.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 31 x 20 cmEstimate: € 5 / 10 -
#63Lot postzegels in 6 boeken en kaften. Grotendeels Italiaans waaronder ook Vaticaanstad. De meeste zijn postfris.
Lot of stamps in 6 books and folders. Mostly Italian, including Vatican City. Most are in mint condition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#45Een antieke houten textielstempel, vermoedelijk Indonesisch.
An antique wooden textile stamp, presumably Indonesian.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 17 cmEstimate: € 5 / 10