#362Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#349Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#3Lot witte wijn
aantal: 9 Bt.
Dom. de Brescou I.G.P. Côtes de Thongue
M.D. 2009 aantal: 2 Bt.
M.D. 2010 aantal: 1 Bt.
M.D. O.D. 2011 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#309Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#388Dom. La Roche A.C. Pessac-Léognan
M.C. D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#366Ch. Goubeau A.C. Côtes de Castillon
M.C. 2D 2005 aantal: 9 bt
No longer available -
#341Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 8 bt
No longer available -
#276Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#247Ch. La Fleur Fompeyre A.C. Côtes de Castillon
M.C 1993 aantal: 11 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#216Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 1 bt
wineNo longer available