Similar lots by type
-
#21Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#217Leonardo TorfsPeriod: °1927_2020“Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.
“Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#213L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#98Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#130Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Ferme auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Scheltjens (?)“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223Heerwegh“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#246E. Laeremans“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#244“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#104Freddy Van Dyck“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#241Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#91“Christus met de doornkroon”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Le Christ à la couronne d'épines . Pastel sur papier. Indistinctement signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#82“De verboden vrucht”. Aquarel op papier.
Le fruit défendu . Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#80Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#273Een toiletgarnituur, bestaande uit een poederdoos en parfumflesje van kleurloos kristal en verzilverd metaal, een verzilverd metalen kleerborstel, een pillendoosje en een handspiegeltje van 835‰ zilver.
Une garniture de toilette, comprenant un poudrier, un flacon à parfum en cristal incolore et métal argenté, une brosse à vêtements argenté, une boîte à pilules et un miroir de main en argent 835‰.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#269Een lot van drie oude houten speculaasplanken.
Un lot de trois anciennes planches à spéculaas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#105Een metalen wandlampje met glazen kap. Tijdperk art nouveau.
Applique en métal avec abat-jour en verre. Epoque Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. l: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#3Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 boeken over musea. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Mooie serie, in-folio.
Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 livres sur des musées. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Belle série, in-folio.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#255“Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.
”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#214“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.
Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#227Louis Belen“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.
Table anglaise à allonges et avec quatre chaises assorties dont deux fauteuils.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 97 cmEstimate: € 120 / 200 -
#12Een antieke rood koperen brasero.
Un brasero en cuivre rouge antique.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#282Een regulateur met gedraaide en gesculpteerde versieringen. De gedreven messingen slinger versierd met de beeltenis van een kat.
Un régulateur aux décorations tournées et sculptées. Le balancier en laiton ciselé décoré à l'image d'un chat.No longer availableOnline onlyDim. h: 113 cmEstimate: € 50 / 80

