Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/5 buiten de plaat.
Nicole Halsberghe

“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/5 buiten de plaat.

"Portrait". Une lithographie. Signée, datée et numérotée 1/5 à l'extérieur de la planche.
Online only
Dim. 38 x 27 cm
SKU: 2504220244.
Category: Grafiek.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #244
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Halsberghe

  • #232
    Nicole Halsberghe

    “Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.

    "Portrait". Une lithographie. Signée et numérotée 2/2 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227
    Nicole Halsberghe

    “Portret”. Een lithografie.

    "Portrait". Une lithographie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #169
    Nicole Halsberghe

    “Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.

    "Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #142
    Nicole Halsberghe

    “Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #140
    Nicole Halsberghe

    Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959. - “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.

    Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • Nicole Halsberghe

    “Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 37 cm

Similar lots by type

  • #153

    Een zeefdruk van een werk van Karel Appel. Gesigneerd in de plaat.

    Une sérigraphie d'une oeuvre de Karel Appel. Signée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #51

    “Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.

    " Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #184
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #166

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    “Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #150

    “Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.

    "Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #135

    “Personages met een trom”. Een inkttekening. Gesigneerd. Glas gebroken.

    "Personnages avec un tambour". Un dessin à l'encre. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 cm x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #116

    “Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.

    "Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 46 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #172
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.

    "Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #189
    Jules Edouard
    Period: 1880-1959

    “Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 17 c;
    Estimate: € 50 / 70
  • #64

    “Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.

    “Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149

    “Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.

    "Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 42 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #43
    A. Wirtz

    “Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    « Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #121

    “Nora Creina” & “Eveleen”. Een paar gravures door Finden.

    « Nora Creina » et « Eveleen ». Une paire de gravures de Finden.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #36

    “Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.

    « Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #90

    “Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.

    Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #107

    Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.

    Reproduction d'une gravure ancienne avec vue sur la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 152 x 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #114

    Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.

    Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20 & 28 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #112

    Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.

    Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #290
    Vetters

    Een aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.

    Une aquatine. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #299

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #223
    Edward Van Mieghem
    Period: 1915 - 2006

    “Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.

    "Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Een paar reproducties met zichten op Mechelen.

    Une paire de reproductions avec des vues de Malines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #118
    Val Saint Lambert

    Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.

    Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #81

    Een zittende Thaise Boeddha van brons.

    Bouddha assis en bronze. Travail thailandais.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #152

    “Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.

    Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132

    “Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.

    "Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #294
    Siemens

    Een vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.

    Une radio portable vintage, modèle Club de Luxe. 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29 x 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #23
    Boch La Louvière

    Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.

    Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #261
    Ernest Claes

    Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #67

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie verschillende recente vazen, een schotel met deksel en een bord naar Wan Li voorbeeld.

    Lot de porcelaine de Chine, composé de trois vases récents différents, d'une soucoupe avec couvercle et d'une assiette à l'exemple de Wan Li.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #236
    René De Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42
    Kaiser, Germany

    Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.

    Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 - 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #286

    Een olie-azijn, peper, zout en mosterdstelletje. Kleurloos glas in verzilverde houder.

    Un ensemble de vinaigre d'huile, de poivre, de sel et de moutarde. Verre incolore dans un support plaqué argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More