Similar lots by type
-
#374Anto Carte“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#52Peeters“Zicht op Lier”. Een met de hand ingekleurde kaart. XVIIe eeuw.
“Vue de Lierre”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 33,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#34M. Wimmer“Friedrich Bahnhof Berlijn”. Aquarel. Gesigneerd.
“Friedrich Bahnhof Berlin”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#209Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Petite chapelle”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#709“Ploegend boerenkoppel”. Potlood op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Couple de paysans au labeur”. Crayon sur papier. Signé illisiblement.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#732“Futuristische compositie”. Aquarel op zwart papier. Zonder signatuur.
“Composition futuriste”. Aquarelle sur papier noir. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332Louis Clesse“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#469Alfred Ost“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#472“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#39“Molenzicht met hoeve” & “Kasteelhoeve”. Een paar sanguinetekeningen. Onduidelijk gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1892.
“Moulin et ferme” et “Ferme fortifiée”. Paire de dessins au sanguine. Signés illisiblement et datés au verso 1892.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#409Théophile Nicolet“Landschap met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#662Alfred OstPeriod: 1884-1945“Boerenpaard”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 18.04.09.
“Cheval de trait”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 18.04.1909.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#449Frans Masereel“Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.
“Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.No longer availableDim. 6 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#694Henri Waumans“Jezuspoort te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Jezuspoort à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#484S. Bervoets“Naakten aan het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nus au bord de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#534Lambert Laureys“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.
Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#162“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Arbres”. Pastel. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33x 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#29“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#144“Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
“Après la chasse”. Pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 42 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Stilleven met fruit”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22George Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966“Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#761Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een zwarte vrouw.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’une femme noire.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Pontiac QuartzEen herenhorloge met lederen polsband. Swiss made.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#605“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#290Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 110 / 150 -
#523Een wierookbrander van geelgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een liggende olifant. Onderaan gemerkt.
Encensoir en porcelaine à glaçure jaune en forme d’un éléphant couché. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 160 / 180 -
#602“Zonnige dag”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening: Mallé.
“Journée estivale”. Huile sur toile marouflé. Porte une signature: Mallé.No longer availableDim. 24 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#504Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Een reeks van vier stoelen van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. Gevlochten rug en zit.
Suite de quatre chaises en bois à patine grise de style Louis XVI. Dossiers et sièges cannés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#482Willem BierwertzPeriod: 1927“Hoeve”. Olieverf op doek.
“Ferme”. Huile sur toile.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#546Een eikenhouten eendeurskastje.
Meuble à une porte en chêne.No longer availableDim. 91 x 89 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,68 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.No longer availableDim. 13,85 gEstimate: € 1900 / 2000

