Similar lots by type
-
Sulac (Lucien Calus)
“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Poisson . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#272Brombeek
“Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.
Paysage japonais . Pastel sur papier. Signé au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289Joris Olyslaegers
“Madonna met kind”. Gewassen inkttekening. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
Vierge à l’Enfant. Dessin à l'encre lavée. Signé et daté 76.No longer availableDim. 26,5 x 43 cmEstimate: € 75 / 100 -
#79Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Landbewerkers aan een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ouvriers agricoles dans une ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#239René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Havenzicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Vue du port . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#592Utagawa Yoshifuji (?)Period: 1828 - 1887
“Helden van de Kagoshima-opstand”. Een Japans triptiek, gekleurde houtsnedes op papier. Omstreeks 1877(?).
Heroes of the Kagoshima Rebellion . Triptyque japonais, bois gravés en couleur sur papier. Vers 1877 (?).No longer availableDim. 37 x 25 (x3)Estimate: € 200 / 240 -
#602
“Firenze”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Florence . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#122
“Liggend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
Nu couché . Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#339René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Huis in landschap”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Maison dans un paysage”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#154Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#582
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1973.
Abstrait . Encre sur papier. Illisiblement signé et daté 1973.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#604
“Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Brindille de hêtre . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#129Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#494B. Long
“Fantasiedieren”. Gemengde techniek met acryl op papier. Gesigneerd.
Animaux fantastiques . Technique mixte avec acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#114Rik Cuypers
Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 36,5 x 55 cmEstimate: € 35 / 50 -
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279
“Zicht op de haven van Rotterdam”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du port de Rotterdam . Aquarelle et fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 73 x 25 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#150
Een witgouden halssnoer 18 K bezet met drie parels en met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,90 ct.
Un collier en or blanc 18 K serti de trois perles et trois diamants d'un poids combiné de 0,90 ct.No longer availableDim. 41,50 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#173
“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 260 / 280 -
#508
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker met hoorns en schelpjes.
Un masque africain en bois sculpté avec des cornes et des coquillages.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#315
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 380 / 450 -
#179Julien Stappers
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 550 / 600 -
#60
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 600 / 700 -
#171
“Napolitaanse vissersjongen, spelend met een schildpad”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van François Rude.
Garçon pêcheur napolitain jouant avec une tortue . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de François Rude.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#466Ghasghai
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis en laine turque noué à la main.No longer availableDim. 310 x 208 cmEstimate: € 120 / 200 -
#451
Een etnisch bronzen beeld.
Une statue ethnique en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#310
Een 14 K witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et d'un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 200 / 300 -
#5
Een ring en twee broches van zilver bezet met amethist en markasiet.
Une bague et deux broches en argent serties d'améthyste et de marcassite.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 40 / 80 -
#465
1 gouden munt van 1500 colones “Conservation”. Miereneter op verso. Au 900/1000. Costa Rica.
1 pièce d'or de 1500 colones Conservation . Fourmilier au verso. Au 900/1000. Costa Rica.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400 / 2500