Similar lots by type
-
#26Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#79Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Landbewerkers aan een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ouvriers agricoles dans une ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
Sulac (Lucien Calus)
“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Poisson . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#602
“Firenze”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Florence . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#239René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Havenzicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Vue du port . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#339René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Huis in landschap”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Maison dans un paysage”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#279
“Zicht op de haven van Rotterdam”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du port de Rotterdam . Aquarelle et fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 73 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#224Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 25/35 -
#272Brombeek
“Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.
Paysage japonais . Pastel sur papier. Signé au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#289Joris Olyslaegers
“Madonna met kind”. Gewassen inkttekening. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
Vierge à l’Enfant. Dessin à l'encre lavée. Signé et daté 76.No longer availableDim. 26,5 x 43 cmEstimate: € 75/100 -
#582
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1973.
Abstrait . Encre sur papier. Illisiblement signé et daté 1973.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#214Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40/50 -
#122
“Liggend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
Nu couché . Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#114Rik Cuypers
Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 36,5 x 55 cmEstimate: € 35/50 -
#592Utagawa Yoshifuji (?)Period: 1828 - 1887
“Helden van de Kagoshima-opstand”. Een Japans triptiek, gekleurde houtsnedes op papier. Omstreeks 1877(?).
Heroes of the Kagoshima Rebellion . Triptyque japonais, bois gravés en couleur sur papier. Vers 1877 (?).No longer availableDim. 37 x 25 (x3)Estimate: € 200/240 -
#494B. Long
“Fantasiedieren”. Gemengde techniek met acryl op papier. Gesigneerd.
Animaux fantastiques . Technique mixte avec acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#129Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#604
“Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Brindille de hêtre . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#154Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#695
23 diverse zilveren munten met diverse gehaltes. België.
23 pièces différentes en argent de différentes qualités. Belgique.No longer availableDim. ca 400 g brut.Estimate: € 100/130 -
#317Val St. Lambert
Een paar vaasjes van geslepen kristal op voet, respectievelijk rood en groen gekleurd in de massa. Bijgevoegd een derde, groter exemplaar in groen. Gemerkt met etiket.
Une paire de vases en cristal taillé sur socle, de couleur respectivement rouge et vert dans la masse. Attaché un troisième spécimen plus grand en vert. Marqué avec une étiquette.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 60/80 -
#561
Een terracotta vaas met meerkleurig decor onder glazuur. Onderaan gesigneerd.
Un vase en terre cuite à décor multicolore sous glaçure. Signé en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#532
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
Port de pêche . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300/400 -
#24
“Personages in een landschap”. Reproductie op doek naar Van Goyen.
Personnages dans un paysage . Reproduction sur toile d'après Van Goyen.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 20/40 -
#275
Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 600/700 -
#421
Een Afrikaans metalen beeld in de vorm van een vrouw met kruik op het hoofd.
Une statue africaine en métal en forme de femme avec un pichet sur la tête.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/150 -
#15
Een 18 K geelgouden hanger bezet met granaat met profiel van een Griek.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de grenat avec le profil d'un grec.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 80/120 -
#189Thonet, Vienna
Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#251
“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.
Nu féminin . Une statue en terre cuite patinée sur un socle en bois. Années 1930.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 80/120 -
#96
Klein schrijfcabinet met klapblad en drie kleine laden. Renaissancestijl.
Petit cabinet d'écriture avec abattant et trois petits tiroirs. Style Renaissance.No longer availableDim. 134 x 72 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#415
1 paar geelgouden manchetknopen 18 K met munten “Boudewijn I”. Au 900/1000. België 1965. In etui.
1 paire de boutons de manchette en or jaune 18 kt avec pièces de monnaie Baudouin I . Au 900/1000. Belgique 1965. Au cas.No longer availableDim. 34,30 gEstimate: € 600/700