Similar lots by type
-
#7
“Impressie van een woud”. Een pasteltekening. Onduidelijk gesigneerd.
"Impression d'une forêt". Un dessin au pastel. Pas clairement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 27 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#8
“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
"Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 33 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#38Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204
Een uitgestoken tropisch houten reliëf met voorstellingen van Boeddha. Thailand.
A carved tropical wooden relief with representations of Buddha. Thailand.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 92 cmEstimate: € 35 / 40 -
#102Constant De Swerts
“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Entrée d'une église de village". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16R. Brunef
“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Bruno DyckmansPeriod: 1920 - 1998
“Personages” Twee kunstwerken, gemengde techniek. Beide gesigneerd en gedateerd 1992.
« Personnages » Deux œuvres d'art, techniques mixtes. Signées et datées 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. 50 x 40 & 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#105Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 49 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41
“Twee vissersboten in winterlandschap” en “twee geisha’s”, “twee mandarijnen” en “een Japanse wachter”. Vier replica’s van Japanse taferelen.
« Deux bateaux de pêche dans un paysage hivernal » et « deux geishas », « deux mandarins » et « un garde japonais ». Quatre répliques de scènes japonaises.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 70 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#123
Een Italiaanse spiegel met gesneden en verguld houten lijst en met gebosseerd glas. Gebruikssporen. Omstreeks 1800.
Un miroir italien avec cadre en bois sculpté et doré et avec verre en relief. Traces d'utilisation. Vers 1800.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 94 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#208L David
“Tuingereedschap”. Een litho op papier, Onderaan gesigneerd “L David”.
"Garden Tools". A lithograph on paper, signed "L David" at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#185Jean Pellen
“Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Composition" Acrylique. Signé et daté 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 80x60 cmEstimate: € 45 / 55 -
Auguste Oleffe
Een print op papier met paard en hooiwagen.
A print on paper with horse and hay wagon.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 53 cmEstimate: € 10 / 15 -
#202Raph
“Strandzicht.” Zwart-wit Foto. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Beach view.” Black and white picture. Signed and dated 1953.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 26 cmEstimate: € 40 / 60