Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een Afrikaanse vrouw”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
F***

“Portret van een Afrikaanse vrouw”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

Portrait d'une femme africaine . Pastel sur papier. Signé illisible.
Dim. 45 x 30 cm
SKU: 0202210439.
Auction day: 3 February 2021 19:00
Catalogue #439
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #604

    “Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Brindille de hêtre . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #529
    Colben

    “Paard in rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Cheval en rouge . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #99

    “Drinkebroer”. Ingekaderde reproductie.

    Ivrogne . Repro.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #296

    Een eikenhouten hallbank in renaissancestijl, versierd met briefpanelen en plantenmotieven.

    Un canapé d'entrée en chêne de style Renaissance, décoré en plis de parchemin et aux motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. 135 x 142 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #156

    Een rijkelijk uitgewerkte, wit- en goudgepatineerde eetkamer in Italiaanse Rococostijl, bestaande uit een breed buffet met bar, een grote wandspiegel, een vitrinekast, een tafel met zes stoelen en een staande lamp. Het decor gesigneerd C. Pellizzoni.

    Une salle à manger de style rococo richement élaborée, patinée blanche et or, composée d'un large buffet avec bar, d'un grand miroir mural, d'une vitrine, d'une table avec six chaises et d'un lampadaire.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #259

    Een majolica lampenvoet.

    Un pied de lampe en majolique.
    No longer available
    Dim. h:72 cm (met kap)
    Estimate: € 100 / 120
  • #639

    Een wit aardewerken jardinière in de vorm van een liggende kameel.

    Une jardinière en faïence blanche en forme de chameau couché.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287
    Goebel, Germany

    “At play”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632.

    En jeu . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 632.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #122

    “Liggend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.

    Nu couché . Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #205

    Een witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    Un collier en or blanc avec un pendentif croix 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,52 ct.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #455
    Altenloh, Bruxelles

    8 diverse medailles, Société Le Cheval de Trait Belge. Met beeldenaar van Koning Albert I. Overwegend zilver.

    8 médailles différentes, Société Le Cheval de Trait Belge. Avec effigie du roi Albert Ier. Principalement en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #202

    Een spiegel met verguld houten lijst, de kuif in de vorm van een siervaas, geflankeerd door twee draken. XIXe eeuw.

    Miroir avec cadre en bois doré, coiffe en forme de vasque flanquée de deux dragons. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More