“Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

"Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
Dim. 37 x 26 cm
SKU: 2705250129.
Category: Schilderij.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #129
Estimate: € 40 / 60

  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    “Pagode bij een meer met Fuji Yama op de achtergrond”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Ivan Aubrouck

    “Stadszicht met kerktoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Period: 19e eeuw

    ‘Agnès Maignien-Vasseur’. 19e Eeuws portret, olieverf op doek. Niet getekend.

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #514
    Perez

    “Gestileerde vrouw met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie links boven.

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582

    “Mediterrane esplanade”. Olieverf op paneel.

    "Mediterranean esplanade". Oil on panel.
    Dim. 37 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442

    “Reliëfcompositie in rood, geel en zwart”. Olieverf en gips op doek. Niet gesigneerd.

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Georges Steel

    “Portret van een jonge vrouw met hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.

    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #544

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan De Graef

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    “Zeilboot en sloep bij de oever”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboat and dinghy by the shore." Lithograph. Signed illegibly.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    P.R. Laxni

    “Indische danseressen”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1971

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    “Boomgaard in de lente”. Litho. Gesigneerd en genummerd 67/100.

    "Orchard in Spring". Lithograph. Signed and numbered 67/100.
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #438

    Een paar verzilverde, halfhoge kandelaars.

    A pair of silver-plated, half-height candlesticks.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #215

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #157
    A. Gillard

    Drie porseleinen dekselpotten, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard.

    Three porcelain lidded pots, marked Limoges France and painted and signed A. Gillard.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295

    Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.

    A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.
    Dim. h 292 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #306

    Een gemarqueteerde T.V.-kast in Lodewijk XVI-stijl.

    A marquetry TV cabinet in Louis XVI style.
    Dim. 152 x 105 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #536

    Een handgeknoopt zijden tapijt. Met schade aan de lange zijkant.

    A hand-knotted silk rug. With damage to the long side.
    Dim. 158/99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Handgeknoopt Kurdi tapijt.

    Hand-knotted Kurdi carpet.
    Dim. 142/226 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #489

    Een set van 2 Russische Khokloma handbelschilderde vintage tafeltjes met florale motieven.

    A set of 2 Russian Khokloma hand-painted vintage tables with floral motifs.
    Dim. 60 x 80 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #323

    Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van flora. Qianlong decor.

    A pair of Chinese porcelain plates with blue and white floral decoration. Qianlong design.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #92

    Geslepen spiegel in koperen kader. Versierd in barokstijl met druiventrossen.

    Cut glass mirror in a copper frame. Decorated in baroque style with grapes clusters.
    Dim. 92/53 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00