Similar lots by type
-
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#34‘De luit en vioolmaker’, ‘De admiraal’, ‘De postillon en boode’ en ‘De konstverkooper’. Vier ingekleurde antieke gravures met passe partout.
'The lute and violin maker', 'The admiral', 'The postillion and messenger', and 'The art dealer'. Four hand-colored antique engravings with matting. -
#208“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. Broken glass. -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#263Jack Leroy‘Le mariage’, een seriegrafie in kleuren. Getekend Jack Leroy, nr. 19 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The marriage', a color serigraphy. Signed by Jack Leroy, number 19 out of an edition of 100 copies. -
#262‘Bourla’, een offset prent in kleuren van de Antwerpse schouwburg. Met een overdruk van teksten door wereldberoemde auteurs.
'Bourla', an offset print in colors of the Antwerp theater. With an overlay of texts by world-famous authors. -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet. -
#243“Hoeve en bruggetje”, een lot van 2 etsen, gesigneerd J. Matthys.
"Farmhouse and Bridge", a lot of 2 etchings, signed J. Matthys. -
#155Louis TuerinckxEen 19e eeuwse litho naar het werk van Charles Verlat.
A 19th-century lithograph after the work of Charles Verlat. -
#230“Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.
"Abstract composition in pastel tones", mixed media on paper, signed by Jos Blomme. -
#179Twee 19e eeuwse modeprenten.
Two 19th-century fashion prints. -
#198“Oostende”. Een lot van 3 fotoprints op papier. Getiteld “Digue Est”, “Vue Générale” & “Les Grands Hotels”. Begin 20e eeuw. 1 lijst met glasbreuk.
"Ostend." A lot of 3 photo prints on paper. Titled "Digue Est," "Vue Générale," & "Les Grands Hotels." Early 20th century. 1 frame with broken glass. -
#175LiebigEen bijna gevulde album 44 sets Liebig Chromos.
An almost full album containing 44 sets of Liebig Chromos. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#131Paul Matthes‘Langs den Zaan’ & ‘Boschmeertje Bloemendaal’, twee monochrome etsen. Getekend P. Matthes.
‘Along the Zaan’ & ‘Small woodland pond in Bloemendaal’, two monochrome etchings. Signed P. Matthes. -
#157G. Klemans“De doorgezakte pier - Oostende”, exclusief 1950, een ets op papier, genummerd (1/5) en gesigneerd buiten de plaat.
"The sagging pier - Ostend", exclusive 1950, an etching on paper, numbered (1/5) and signed outside the plate. -
#197‘Hoeve’. Monochrome ets, getekend in de plaat; JPV, 1938.
'Farmhouse'. Monochrome etching, signed in plate; JPV, 1938. -
#125Patty Harpenau‘Kleurrijke vogels’, een fotolithografische reproductie naar het werk van Patty Harpenau.
'Colorful birds', a photolithographic reproduction after the work of Patty Harpenau. -
#210Een paar kleurenlithos van Gaston De Latenay, gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color lithographs by Gaston De Latenay, signed outside the plate. -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed.
Other lots in this auction
-
#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif. -
#74Een lot Chinees porselein bestaande uit een beeldje van een man (schade aan de drakenkop), een dekselpotje op houten sokkel en een theekannetje.
A lot of Chinese porcelain consisting of a figure of a man (damage to the dragon's head), a lidded pot on a wooden base, and a tea pot. -
#30Een lot van 2 Khukuri hakmessen.
A lot of 2 Khukuri chopping knives. -
#111Een vintage Italiaanse sommelier set, messing en zilver, uitgebracht circa 1970 voor het Associazione Italiana Sommelier, (gemerkt ais), bestaande uit een dienblad, een ijsemmer, een flessenkoeler (of kwispedoor) en een kaviaar schaaltje. Zilvermerken: 925, alsook 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano) Toegevoegd een ijstang.
A Chinese blue and white kendi, decorated with mythological birds and flowers. Marked at the bottom. -
#13Twee kraagvazen en een sierbord van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose.
Two collar vases and a decorative plate of multicolored Chinese porcelain. Famille rose. -
#113Een lot van twee oude fototoestellen en toebehoren, bestaande uit: Een Voigtländer Bessamatic met lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), en een Yashica Electro 35 met lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Bijgevoegd een Unittic Harmony lichtmeter en ‘Metz MecaBlitz telecomputer’.
A lot of two old cameras and accessories, consisting of: a Voigtländer Bessamatic with lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), and a Yashica Electro 35 with lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Includes a Unittic Harmony light meter and 'Metz MecaBlitz telecomputer'. -
#201Zes diverse landschappen, hoevezichten, stadszichten op doek, op paneel en één in aquarel door A. Van Osselaer.
Six assorted landscapes, farm views, cityscapes on canvas, on panel, and one in watercolor by A. Van Osselaer. -
#180“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd. Doek met kleine schade.
"Village View", a painting, oil on canvas, unsigned. Canvas with minor damage. -
#52Een vintage bakelieten wandtelefoon, made in Germany.
A vintage Bakelite wall telephone, made in Germany. -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken. -
#72junghans electronicEen elektrisch klokje onder stolp, Junghans.
An electric clock under glass dome, Junghans. -
#300Een vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In origineel draagtasje. Enkele toetsen zijn gemarkeerd met viltstift.
A vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In original carrying case. Some keys are marked with marker.

