Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een dame”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde vergulde kader. Niet gesigneerd. Circa 1900.

“Portret van een dame”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde vergulde kader. Niet gesigneerd. Circa 1900.

"Portrait of a Lady," a painting, oil on canvas in damaged gilded frame. Not signed. Circa 1900.
Dim. 60 x 50 cm
SKU: 1612250059.
Categories: Schilderij, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #59
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211

    Een klassieke kapstok, onyx en messing.

    A classic coat rack, onyx and brass.
    No longer available
    Dim. h 171 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    Een gietijzeren jardinière op bijhorende sokkel.

    A cast iron jardinière on a matching pedestal.
    No longer available
    Dim. h 121 x Ø 49 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #168

    “Herderinnetje”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Herderinnetje" a bronze statue on a marble base, after Moreau.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193

    Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.

    A solid wood table in the style of Flamant.
    No longer available
    Dim. 79 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #158

    Een set van 2 bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A set of 2 bronze bookends in the shape of elephants.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    Een ronde Chinees porseleinen dekseldoos.

    A round Chinese porcelain lidded box.
    No longer available
    Dim. h 12.5 x Ø 23 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #148

    “Carte des environs de Paris et des fortifications avec l'indication des Foires et Fêtes patronales.” Een map met rondom bezienswaardigheden, Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Op doek verlijmd.

    "Map of the surroundings of Paris and its fortifications with the indication of Fairs and Patronal Feasts." A map showcasing local attractions by Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Mounted on canvas.
    No longer available
    Dim. 56 x 80.5 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #296

    Een ronde art deco salontafel met glazen blad.

    A round Art Deco coffee table with glass top.
    No longer available
    Dim. h 59 x Ø 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #191

    Een aardewerken hond met resten van polychromie.

    An earthenware dog with remains of polychromy.
    No longer available
    Dim. 41 x 25 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133

    Een marmeren hoogreliëf met mythologische voorstelling.

    A marble high relief depicting a mythological scene.
    No longer available
    Dim. 24.5 x 55 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #163

    Een grote Chinees porseleinen Guanyin beeld.

    A large Chinese porcelain Guanyin statue.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #178

    “Smid en zijn zoon”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Blacksmith and his son", a bronze sculpture on marble base, in the style of Moreau.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    “Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Young shepherd," a bronze sculpture on a marble base, after Moreau.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #106

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #213

    Een verguld koperen kerkkandelaar, rijkelijk gedecoreerd.

    A gilded brass church candlestick, lavishly decorated.
    No longer available
    Dim. h 118 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    No longer available
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #176

    Een gesculpteerde massief eikenhouten halbank, toegeschreven aan Horckmans van de Battelse Steenweg, vroeger de beste beeldhouwer van Mechelen.

    A sculpted solid oak hallway bench, attributed to Horckmans from Battelse Steenweg, formerly the finest sculptor in Mechelen.
    No longer available
    Dim. 119 x 170 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    No longer available
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #201

    Een set van 2 Bergère stoeltjes, hout met velours stof.

    A set of 2 Bergère armchairs, wood with velvet fabric.
    No longer available
    Dim. 74 x 60 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen, 2 met armleuningen, in brutalistische stijl.

    A set of 6 solid oak chairs, 2 with armrests, in brutalist style.
    No longer available
    Dim. 89 x 57 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #214
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    ‘Vrachtschepen op een mistige Schelde’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend P. Jan De Clercq.

    ‘Cargo Ships on a Misty Scheldt’, oil on canvas. A post-impressionist work, signed P. Jan De Clercq.
    No longer available
    Dim. 60/75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a total of 0.65 ct diamonds.
    No longer available
    Dim. 5,34 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #286
    Kohn, Wenen

    Een Jacob & Jozef Kohn armstoel van stoomgebogen beukenhout, gemerkt met etiket. Schade aan het zitvlak.

    A Jacob & Josef Kohn armchair made of steam-bent beechwood, tagged. Damage to the seat.
    No longer available
    Dim. H 79, B 64, D 53 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #155

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    No longer available
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #270

    Een oranje koortketting met hanger van 18 kt roze goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een gefaceteerde granaat.

    An orange cord necklace with a pendant of 18 kt rose gold set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and a faceted garnet.
    No longer available
    Dim. hanger: 5,86 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #37

    “Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom plaasteren beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.

    "Madonna with child and bunch of grapes." A polychrome plaster sculpture, inscription at the bottom. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #89

    ‘Winterlandschap met hooimijten’, olieverf op paneel. Een impasto werk in de geest van Permeke. Onleesbaar getekend.

    ‘Winter landscape with haystacks’, oil on panel. An impasto work in the spirit of Permeke. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152
    Dariss

    ‘Vrachtschepen aan de kade’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werkje, getekend Dariss.

    ‘Freighters at the Quay’, oil on canvas. A post-impressionist piece, signed Dariss.
    No longer available
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een zilveren slavenarmband met vlechtwerk. Gemerkt 1000.

    A silver slave bangle with braided design. Marked 1000.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm 30 gr.
    Estimate: € 40 / 60
  • #262
    Gaby De Pauw

    “Damesportret.” Houtskool op papier, gesigneerd.

    "Ladies portrait." Charcoal on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233
    Hubert De Vries

    Een kunstmap met 19 exemplaren E.C. genummerd van A tot S , bestemd voor de medewerkers. Gesigneerd.

    An art portfolio with 19 copies E.C. numbered from A to S, intended for employees. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #162

    ‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.
    No longer available
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More