#279Mamree“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#142Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
#91Negen glazen schalen met art deco motieven, sommige gemerkt Belgique en andere Checoslovakia.
#3MoriWollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#7Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
#100Zeven boeken uit de reeks “Bestemming...”: Balearen, Madeira, De romantische Rijn, Zwitserland, Normandië & Elzas. Uitgeverij Artis Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
#273Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.
No longer availableOnline onlyDim. Ø:26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#189L. Manet“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#55Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#206“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60