‘Portret van een jonge vrouw met blond haar’, olieverf op doek. In zwarte Amerikaanse kader, niet getekend.

‘Portret van een jonge vrouw met blond haar’, olieverf op doek. In zwarte Amerikaanse lijst, niet getekend.

'Portrait of a young woman with blond hair', oil on canvas. In a black American frame, not signed.
Dim. 50/40 cm
SKU: 2608250624.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #624
Estimate: € 40 / 60

  • #186

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592

    ‘Bomengroep in de avondschemering’, olieverf op paneel. Een impressionistische studie, vermoedelijk en plein air. Onleesbaar getekend.

    'Tree group in the twilight', oil on panel. An impressionistic study, likely painted en plein air. Signed illegibly.
    Dim. 33/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #522
    Henri Poppe
    Period: ?-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend; H. Poppe, 1929.

    'Flower Vase', oil on panel. Signed; H. Poppe, 1929.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #589
    Lucas Meersman
    Period: °1938

    “Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.

    "Sint Franciskus," an églomisé in a wooden frame, signed Meersman.
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #144
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Herder met schapen bij een boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.

    "Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed.
    Dim. 62 x 80 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    ‘Herfstlandschap met wandelaar’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    'Autumn landscape with walker', oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #192
    Cor Van Reken

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #166

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #482

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    Estimate: € 150 / 200
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #180
    Seiko Movement Japan

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #104
    Achille Van Sassenbrouck
    Period: 1886-1979

    ‘Winters landschap met kruisbeeld’, olieverf op paneel. Getekend Ach. Van Assenbrouck.

    ‘Winter landscape with crucifix’, oil on panel. Signed Ach. Van Assenbrouck.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #463

    Een groot houten bas-reliëf van twee naakte vrouwen, niet getekend.

    A large wooden bass-relief of two naked women, not signed.
    Dim. 145/45 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #266

    Antieke Engelse commode met twee kleine en drie grote laden.

    Antique English chest of drawers with two small and three large drawers.
    Dim. H 95, B 91, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #140

    Een 18 kt witgouden ketting met crucifix hanger met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

    An 18 kt white gold necklace with crucifix pendant set with a total of 0.52 ct of diamonds, including brilliants and baguettes.
    Dim. 3,17 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #188

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Gemerkt met Luikse fabrieksmerken. Vervaardigd ca. 1890.

    A six-shot revolver for pinfire system, with wooden stock. With a functional cocking mechanism. Marked with Liege factory marks. Made around 1890.
    Dim. Lengte 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84
    Halle Hallemeersch

    ‘Stilleven met brood en fruit’, olieverf op doek. Getekend; Hallemeersch. 28-9-1942.

    'Still life with bread and fruit', oil on canvas. Signed; Hallemeersch. 28-9-1942.
    Dim. 45/50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #595

    Een lot van 4 handgeknoopte tapijten.

    A lot of 4 hand-knotted carpets.
    Dim. 185 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #455
    Willy Van Den Meeren

    Een set van drie vintage Tubax armstoelen, ontworpen in de jaren 50 door Willy van der Meeren. Bekleed met blauwe skai op een zwart metalen buisframe. Beetje schade aan de bekleding.

    A set of three vintage Tubax armchairs, designed in the 1950s by Willy van der Meeren. Upholstered in blue faux leather on a black metal tube frame. Some damage to the upholstery.
    Dim. H 76, B 58, D 53 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #297
    Panini

    Groot lot PANINI voetbal stickeralbums. 76, 77, 80, 89, 90, 91, 92, 93, 94 en 2001. Niet compleet. Toegevoegd vier boeken; ‘De Voetbal Goden’ Johan Op De Beeck, ‘De Leeuw’ Eric Gerets en twee uitgaves over de Olympische spelen 84 en 88.

    Large lot of PANINI soccer sticker albums. 76, 77, 80, 89, 90, 91, 92, 93, 94, and 2001. Not complete. Four books included; 'The Soccer Gods' by Johan Op De Beeck, 'The Lion' by Eric Gerets, and two publications about the Olympic Games '84 and '88.
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    René Engelen

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op papier. Getekend; R. Engelen.

    'Flower vase', oil on paper. Signed; R. Engelen.
    Dim. 65/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    ‘Een paard en drie eenden’ en ‘Kippen en duiven’, olieverf op paneel. Een paar kleine schilderijen naar de 19e eeuw. In goudkleurige kaders.

    'A horse and three ducks' and 'chickens and doves', oil on panel. A set of two small paintings from the 19th century. In gold-colored frames.
    Dim. 13/18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #458

    Twee Afrikaanse wapens, bestaande uit een ceremoniële dolk en een Konda machette.

    A lot of two African weapons, consisting of a ceremonial dagger and a Konda machete.
    Dim. Lengte 47 en 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #341

    Zware bronzen wandlamp in Empirestijl, gevormd als een dubbele kandelaar.

    Heavy bronze wall lamp in Empire style, shaped like a double candle holder.
    Dim. H 52, B 28, D 13 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00