Other lots by Torfs
-
#62Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Oude zwerver”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
“Vieux mendiant”. Eau forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 24 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#63Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Damesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Fusain et craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#55Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Man met hoed” & “Personage op ezel”. Twee olieverfschilderijtjes op board. Beide gesigneerd.
“Homme au chapeau” et “Personnage sur âne”. Deux peintures sur carton. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#51Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.
“Cabane en osier” et “Le tribu autour du feu”. Deux peintures en huile sur toile et sur panneau. Les deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 33x 42 & 29 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#42Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 59 x 77 cmEstimate: € 30/50 -
#37Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.
“Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#36Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.
“Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 47 x 36 cmEstimate: € 25/35
Similar lots by type
-
#207
Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#188
Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 30/50 -
#193
Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#120
Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 40/50 -
#119
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#116
Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 30/40 -
#194
Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#202
Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 36 cmEstimate: € 25/35 -
#201
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#113
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje vaasje en een blauw schaaltje van Boheme en een klein roze vaasje van Val St. Lambert. (Zeer kleine randschilfer)
Lot de cristal taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40/60 -
#204
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#200
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12 -
#208
Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25/35 -
#199
Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#196Corby Statesman
Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30/50 -
#205
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#192
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#168
Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#118
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#115
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40/50 -
#122Jouef
Een oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#189
Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10/15 -
#123
Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 20/30 -
#191
Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#181
Vier diverse vazen van Chinees porselein.
Quatre vases différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 36 cm 2 van 26 cm en 20 cmEstimate: € 50/80 -
#47F. Van Giel
"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15/25 -
#13
Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 10/15 -
#10
“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.
“Putto et corbeille aux fleurs”. Sculpture en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 30/50 -
#137
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#7
Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 15/20 -
#44
“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20/25 -
#85Frans Warringa
“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/100 -
#72
Tweekleurige glazen vaas met voetstuk.
Vase sur piédouche en verre bicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. H. 38 cmEstimate: € 25/35 -
#159
Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 200/240 -
#8
Een achthoekige coupe van Japans porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Coupe octogonale en porcelaine du Japon là décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#73
Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.
Paire de vases cratère en cristal sur bases en métal blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 20 cmEstimate: € 30/35