Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.
René De Pauw

‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
Dim. 45/28 cm
SKU: 2810250189.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #189
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #569
    Gerard Cox

    ‘Heidezicht met poel’, pasteltekening op papier. Getekend G. Cox.

    "Heath view with pool", pastel drawing on paper. Signed G. Cox.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #199

    ‘Jonge vrouw naast de spiegel’, een aquarel. Getekend; H. Richir.

    "Young woman next to the mirror", a watercolor. Signed; H. Richir.
    No longer available
    Dim. 45/29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #372
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from life model. Signed; C. Vanderbeek.
    No longer available
    Dim. 49/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382
    Jef Van Tuerenhout

    ‘La Gardienne’, lithografie in bruintinten. Getekend; Jef Van Tuerenhout. Epreuve d’Artiste.

    'The Caretaker', lithograph in brown tones. Signed; Jef Van Tuerenhout. Artist's Proof.
    No longer available
    Dim. 73/51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #139
    Val Saint-Lambert

    Twaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries. Eén groen glas met schilfer.

    Twelve colored highball glasses with matching carafe. Dance of Flora design. Decorated with gilded Greek frieze. One green glass with chip.
    No longer available
    Dim. Karaf - H: 25 cm Glas - H: 14 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #453
    Val Saint-Lambert

    Een donkerbruine geslepen kristallen vaas, vroeg 20ste eeuw. Randschilfers aan de bovenrand.

    A dark brown cut crystal vase, early 20th century. Edge chips at the top rim.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #85
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #215

    Een halfhoog Bretoens kastje met gesculpteerde panelen. 1 deur en 1 lade.

    A half-height Breton cabinet with carved panels. 1 door and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. H 160, B 69, D 42 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #180

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with white and black diamonds totaling 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #458

    Een grote blauw witte Chinees poreleinen bloempot met afbeelding van tempelleeuwen.

    A large blue and white Chinese porcelain flowerpot with an image of temple lions.
    No longer available
    Dim. 43 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #12
    Monique Duval

    Stilleven met noten, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘88.

    Still life with nuts, oil on canvas, signed and dated '88.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een loungezetel, Gillis Lundgren voor Ikea Zweden uit de jaren 70. Eén knop manco.

    A lounge chair, Gillis Lundgren for Ikea Sweden from the 1970s. One button missing.
    No longer available
    Dim. 88 x 60 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162
    Alexandre Denonne

    ‘Straatbeeld met krantenkiosk’, een impasto olieverfschilderij op doek. Getekend.

    ‘Street scene with newspaper kiosk’, an impasto oil painting on canvas. Signed; Denonne.
    No longer available
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More