• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
‘Portret van een kat’. Olieverf op doek, getekend; C. Raaphorst.
Cornelis Raaphorst

'Portrait of a cat'. Oil on canvas, signed; C. Raaphorst.
Dim. 30/24 cm
SKU: 2406250102.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 24 June 2025 19:00
Catalogue #102
Estimate: € 400 / 600

  • #122

    Een 19e eeuws landschapsschilderij, vermoedelijk Italiaanse school. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Niet getekend.

    A 19th-century landscape painting, likely Italian school. Oil on canvas, marouflaged. Not signed.
    Dim. 60/86 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #99

    ‘Landschapje met hooioppers en de ondergaande zon’. Impressionistische studie. Olieverf op schilderspaneel. Onleesbaar getekend.

    ‘Landscape with haystacks and setting sun’. Impressionistic study. Oil on panel. Signature illegible.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘89.

    "Interior", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '89.
    Dim. 67 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #579
    Gaston Callens
    Period: 1989

    ‘Dromerij aan de Bovenschelde’. Acryl op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    ‘Dreamscape on the Upper Scheldt’. Acrylic on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 40/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #409
    Marco Magis
    Period: 1934 - 1995

    "Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis.
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Gaston Callens

    ‘Winterlandschap met boerderij’. Olieverf op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    'Winter landscape with farmhouse'. Oil on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #525

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554
    Georges Tahon

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #272
    A. Schmidt

    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #344

    ‘Herfstlandschap met bomen’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Alb. Raty.

    "Autumn landscape with trees." Oil on canvas. Signed by Alb. Raty.
    Dim. 35/28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #109
    C. Lauda

    ‘Marine’, zeilschepen aan de kade. Mooi gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op doek. Getekend; C. Lauda.

    'Marine', sailboats at the dock. Beautifully restored 19th-century painting, oil on canvas. Signed: C. Lauda.
    Dim. 26/46 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #422
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Stilleven”, een werk op papier, gemengde techniek, gemonogrammeerd J.E.V.V.

    "Still life", a work on paper, mixed technique, monogrammed J.E.V.V.
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232
    Gaston Wallaert
    Period: 1889 - 1954

    "Haystacks", a painting, oil on canvas, signed G. Wallaert.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #119

    ‘Landschap in Zuid Frankrijk’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Yves Brayer.

    'Landscape in Southern France'. Oil on canvas. Signed by Yves Brayer.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #385

    Abstracte compositie. Acryl op papier, draagt een handtekening; Münter.

    Abstract composition. Acrylic on paper, signed; Münter.
    Dim. 14/20 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #434
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘78.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '78.
    Dim. 79 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #494
    Edgar Wiethaese

    ‘Bloementuin’. Olieverf op paneel, getekend; E. Wiethaese.

    'Flower Garden'. Oil on panel, signed; E. Wiethaese.
    Dim. 22/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #597

    Twee fotoreproducties op doek, naar het werk van Guido Van den Bulcke. Een exemplaar is getekend op de rug. Nr. 5 uit een oplage van 20.

    Two photo reproductions on canvas, after the work of Guido Van den Bulcke. One copy is signed on the back. Number 5 out of an edition of 20.
    Dim. 41/46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #404

    ‘Peinture 11 x 16 cm’. Acryl op karton. Op de rug getekend; ‘Pour Charlotte, tres cordialement, Soulages. Draagt de handtekening; Soulages.

    'Painting 11 x 16 cm'. Acrylic on cardboard. Signed on the back; 'For Charlotte, very cordially, Soulages'. Bears the signature; Soulages.
    Dim. 11/16 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #94

    “Portret van een oude dame”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 2001 - 2002.

    "Portrait of an old lady", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 2001 - 2002.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #22

    ‘Bloemenstruik met hortensias’. Olieverf op paneel, niet getekend.

    'Flower bush with hydrangeas'. Oil on panel, unsigned.
    Dim. 39/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584

    "Figurative abstract" A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #326

    Een paar 19e eeuwse sierstoeltjes, ‘Liermodel’. Bekleed met gebloemde stof. Opnieuw geschilderd en gepatineerd.

    A pair of 19th-century decorative chairs, 'Lyre model'. Upholstered in floral fabric. Repainted and patinated.
    Dim. zithoogte 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526

    Een set van drie vintage stoelen, plexiglas op centrale voet. Gemerkt; ARFORM, Brasil.

    A set of three vintage chairs, plexiglass on central base. Marked; ARFORM, Brazil.
    Dim. Zithoogte 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Een 18 kt geelgouden hangertje in de vorm van een vis.

    An 18 karat yellow gold pendant in the shape of a fish.
    Dim. 1,78 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Een groot sierbord van Chinees porselein, versierd in groen en rood met vogels en druivenranken.

    A large decorative plate of Chinese porcelain, adorned in green and red with birds and grapevines.
    Dim. Ø 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #362
    Remy De Pillecyn
    Period: 1920-1986

    ‘Landschap met windmolen’. Olieverf op doek, getekend; Remy De Pillecyn.

    'Landscape with Windmill'. Oil on canvas, signed; Remy De Pillecyn.
    Dim. 82/96 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107
    Richard Aurili
    Period: 1864 - 1943

    “Amor”, een terracotta beeld, gesigneerd R. Aurili. Topje van een pink manco.

    "Amor", a terracotta statue, signed R. Aurili. Tip of a pinky finger missing.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #129

    ‘Landschap met molen’. Olieverf op doek, getekend; E. Fehderer, 1876.

    ‘Landscape with windmill’. Oil on canvas, signed; E. Fehderer, 1876.
    Dim. 27/20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Een 18 kt witgouden parure waaronder ketting met hanger bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold parure including a necklace with pendant, matching earrings, and ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1 ct in total.
    Dim. 8,40 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #495

    Een T.V.-kast versierd met Chinese lak. Waterplanten op rood en gouden fond.

    A TV cabinet decorated with Chinese lacquer. Water plants on a red and golden background.
    Dim. 141 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #589

    A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #57

    Een massief koperen scheepsschroef.

    A solid copper ship propeller.
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #369
    Paul De Vree
    Period: 1909 - 1982

    “Hommage to Luciano Fontana”, een zeefdruk op papier, gesigneerd, genummerd en getiteld in potlood Paul De Vree, 109/120. Waterschade.

    "Hommage to Luciano Fontana", a screen print on paper, signed, numbered, and titled in pencil by Paul De Vree, 109/120. Water damage.
    Dim. 55 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 24 & 25 Juni 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 20 & Zat. 21 Juni van 10.00 tot 17.00.

24 June 2025 19:00
25 June 2025 19:00