Similar lots by type
-
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300/400 -
#779
“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/110 -
#794Jos Stockbroeckx
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#732G. Wagener
“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#704Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/180 -
#202Ferdinand DeprinsPeriod: 1859-1908
“Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bergère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 550/600 -
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#759Ch. Vermaillen (?)
“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#799Isidore Warnie
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#769Theo De Cooremeter
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100/180 -
#819Gaby LanduytPeriod: °1928
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#709
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#365Rob. Lombaerts
“Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 80/120 -
#719G. Wagener
“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#630
“Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.
“L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 73 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#126Gustave HelinckPeriod: 1884-1954
“Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#764L. Van Vosselen
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#789J. Deman
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#229An Van Lierde
“Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#432
“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80/100 -
#169Adrien-Joseph HeymansPeriod: 1839-1921
“Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#269Hans Kitslaar
“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 160/180 -
#705Micheline Dumont
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#602Utagawa “Toyokuni” KunisadaPeriod: 1786-1865
Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.
Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.No longer availableDim. 3 x 34 x 24,5 cmEstimate: € 1000/1200
Other lots in this auction
-
#721
Een paar olielampen van groen opaalglas, versierd met een gedrukt Chinees decor.
Paire de lampes à huile en opaline verte. Décor chinois imprimé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#298
Een bloemenvaasje van mondgeblazen glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre soufflé à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#489
Een lot grafiek, waaronder Selos, bestaande uit twee zichten op Brugge en één op Antwerpen.
Deux vues de Bruges et une d’Anvers. Lot de gravures dont une signée Sélos.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#703Goebel - M.I. Hümmel
Een bruidspaar, een bordje met een decor van een herdertje en een herdenkingsplaquette ter gelegenheid van het nieuwe millennium. Allen gemerkt.
Un couple de jeunes mariés, une plaquette représentant un berger et une plaquette de commémoration à l’occasion du nouveau millénaire. Avec marques.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#274Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Zicht op Concarneau”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Concarneau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 122 cmEstimate: € 120/200 -
#827
Een Engelse theetafel van mahoniehout met neerklapbaar blad. XIXe eeuw.
Table à thé anglaise en acajou. Tablette abattante. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#361Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#508
“Geisha”. Een Japanse pop met een porseleinen hoofdje in een presenteervitrine. We voegen er een kleinere pop aan toe.
“Geisha”. Poupée japonaise à la tête en porcelaine et dans une vitrine de présentation. Nous ajoutons une poupée plus petite.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#104Marie SegersPeriod: 1922 - 1979
“Damesportret”. Aquatint en droge naald. Toegeschreven aan.
“Portrait de dame”. Aquatinte et pointe sèche. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 25,5 cmEstimate: € 30/50 -
#681
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#76
Een aardewerken vaas met een meerkleurig gestileerd bloemendecor. Czechoslovakia.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs stylisées. Czechoslavakia.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 55/65 -
#570Boucheron
Een vaporisator parfum van 50 ml.
Vaporisateur de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/80