Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.
Jules De Bleye

‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
Dim. 61/50 cm
SKU: 1612250107.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #107
Estimate: € 180 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254
    Victor Renty

    ‘Haventje met aangemeerde sloep’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend V. Renty ‘81.

    'Harbor with Moored Sailboat', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed V. Renty '81.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #212
    Alfons Marchand
    Period: 1891-1967

    ‘Landschap met bloesemende bomen’, olieverf op doek. Getekend Alfons Marchant 1941.

    'Landscape with blossom trees', oil on canvas. Signed Alfons Marchant 1941.
    No longer available
    Dim. 60/63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #230

    Een rose koortketting met hanger van zilver 925 ‰ en 18 kt geelgoud bezet met een rookkwarts cabochon. Gemerkt.

    A pink gold necklace with a pendant of silver 925 ‰ and 18 kt yellow gold set with a cabochon smoky quartz. Marked.
    No longer available
    Dim. hanger: 5,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #53

    Een oude theedoos met gewelfde flanken. Met twee compartimenten, het mengpotje is manco.

    An old tea caddy with curved sides. It has two compartments, the mixing pot is missing.
    No longer available
    Dim. H 20, B 33, D 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121
    Dominic Benhura

    “Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #145

    Een halssnoer bezet met bloedkoraal en met 18 kt geelgouden hanger bezet met een camee. Bruto: 66,60 g.

    A necklace set with blood coral and with an 18kt yellow gold pendant set with a cameo. Gross weight: 66.60 g.
    No longer available
    Dim. L: 42 cm br:Ø 3,5 x 3 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #207
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Golfster” Litho op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 142/250

    "Golfer" Lithograph on paper. Signed outside of the plate, numbered 142/250.
    No longer available
    Dim. 66 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #210

    Een zilveren 7 rijen halssnoer bezet met kleine en grote witte parels. 925‰.

    A silver necklace with 7 rows adorned with small and large white pearls. 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #262
    Gaby De Pauw

    “Damesportret.” Houtskool op papier, gesigneerd.

    "Ladies portrait." Charcoal on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #92
    Gaby De Pauw

    Een paar naïeve hoevezichten, acryl op papier. Gesigneerd.

    A pair of naive farm views, acrylic on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 2 x (26 x 35) cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #180
    Tissot PRX Swiss Made

    Een vintage roestvrijstalen herenhorloge. Chronograph qwartz.

    A vintage stainless steel men's watch. Chronograph quartz.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #26
    Bulo

    Een set van 2 Bulo vergaderstoelen.

    A set of 2 Bulo conference chairs.
    No longer available
    Dim. 93 x 58 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.

    A solid wood table in the style of Flamant.
    No longer available
    Dim. 79 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    Achiel Strijbol
    Period: 1901-1966

    ‘Boszicht met oude brug’, olieverf op doek. Getekend A. Strijbol.

    'Forest View with Old Bridge', oil on canvas. Signed A. Strijbol.
    No longer available
    Dim. 46/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More