Other lots in this auction
-
#218Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#90Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25 / 50 -
#217Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.
Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#251“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#99Negen boeken met landen als thema: Indonesië, Brazilië, Australiië, Turkije, India, Taiwan-Hongkong, Japan, Singapore & Zuid-Korea & Zuid-Afrika. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#172“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
“de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 20 cmEstimate: € 150 / 160 -
#189L. Manet“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#8Zeven kleine wollen karpetten, handgeknoopt: 5 Indo-Bidjar, 1 Pakistaanse Tabriz en 1 Nepalees.
Sept carpettes en laine nouées main: cinq carpettes Indo-Bidjar, une carpette du Pakistan Tabriz et une carpette du Népal.”No longer availableOnline onlyDim. ± 60 x 40 cmEstimate: € 70 / 80 -
#21-“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel.-”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.
-“Een godverdomme....”. Estampe en couleurs par Frans Van Immerseel.-”La lavandière”. Petite miniature.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#289“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#238Lot boeken over de familie Kennedy, bevattende: Biografieën over de Kennedydynastie, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc....
Lot de livres portant sur la famille Kennedy, comprenant des biographies de la dynastie Kennedy, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#35Yashika T3Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30

