#122Lode Sebregts“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#182Nin“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#134Een lot van vijftien verschillende tinnen schotels. XIXe en XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#308“Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#183Bosmans“Het witte huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La maison blanche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#253Albert Saverys“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#116Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 30 / 40