Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
Online only
Dim. 34 x 18 cm
SKU: 0104190170.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #170
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #47

    Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #244
    Peter Bolfs

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 76 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151
    W. Farynhor

    “Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.

    “Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124

    Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4 - 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #41

    Een muts en een sjaal van nertsbont.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #280

    Een gastenboek van een restaurant te Oostende met binnenin een originele gouachetekening van een vrouwelijk naakt. Gesigneerd Anto Diez ‘88.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #118
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #290

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h:37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #129

    Een lot tin, bestaande uit vier maatbekers, een klein schoteltje en twee klepkannen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #24

    Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.

    Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 12 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 82 x 102 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #36

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More