Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
Online only
Dim. 34 x 18 cm
SKU: 0104190170.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #170
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #266

    Een lot van zes chromo-albums. Meurisse, Jacques, De Beuckelaer,...

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #268

    Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #211
    Duclos & Wicar

    “Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.

    “Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #141

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175
    J. Van de Veegaete

    “Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #314
    John warmink

    Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #78

    Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #222
    Robert Wuythack

    “Moerbeiboom II. Landschap”. Ets. Gesigneerd en genummerd 22/25.

    “Moerbeiboom II. Un paysage”. Eau-forte. Signée et numérotée 22/25.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #232

    “Titan”. Een modelboot met elektromotor.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More