#442‘A Monseigneur Louis Antoine de Lardaillan’, een grote ingekleurde gravure.
#369Een uitgestoken tropisch houten reliëf met voorstellingen van Boeddha. Thailand.
#152“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Abstract landscape”. An oil painting with relief work on board. Origin Gallery Kunstparadijs in Aalst.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#3C. Moeren“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#264Ex-Libris“Gestyleerd portret”. Een litho op papier, gesigneerd buiten de plaat “Ex-Libris” met stempel.
"Stylized portrait". A lithograph on paper, signed outside the plate "Ex-Libris" with stamp.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#203“Portret van een dame”. Een print op board, draagt signatuur onderaan.
"Portrait of a lady." A print on board, bearing a signature at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 15cmEstimate: € 10 / 20 -
#399“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
“Bathing nudes”. Oil on panel.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100 / 150