#443L. De Backer‘Driftwood’, potlood op papier, gesigneerd L. De Backer en gedateerd 1976.
#60Van Vaernewijck“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.
#412Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#363“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#206“Landwegel tussen weiden” Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
#402“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
#341‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
"Monroe resting", mixed media on canvas.No longer availableOnline onlyDim. h 100 x b 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Delfosse“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#82Jos VerdegemPeriod: 1897-1957“Sterfbed”. Een tekening, houtskool op papier. Met plaquette.
"Sterfbed." A drawing, charcoal on paper. With plaque.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 21cmEstimate: € 100 / 150 -
#185Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
#450Surprise lot
Verassings lotNo longer availableOnline only