#59Robert FrénayPeriod: 1903 - 1986“Interieur te Brugge en Vissersbootje bij maanlicht”, een set van 2 schilderijen, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.
#438Een bronzen panter naar een voorbeeld van Bugatti.
#496Gietijzeren butler met dienblad. Polychroom beschilderd met fraai patina.
Cast iron butler with tray. Polychrome painted with beautiful patina.No longer availableDim. hoogte 67Estimate: € 45 / 60 -
#274Robert Frénay“Mer du Nord”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay en gedateerd achteraan 1950.
#407Chinese vaas van blauw en wit porselein. Crackleware.
#443Een paar langwerpige schaaltjes van Chinees porselein met Wu-Ji-decor . Onderaan gemerkt.
"Navigator" A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.No longer availableEstimate: € 80 / 120