“Portret van een waardin met dienblad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896. Herdoekt. In een antieke geajoureerde en vergulde lijst.
Charles Boom

"Portrait of a barmaid with tray." Oil on canvas. Signed and dated 1896. Relined. In an antique pierced and gilded frame.
Dim. 88 x 81 cm
SKU: 2502250119.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #119
Estimate: € 600 / 800

  • #59
    Robert Frénay
    Period: 1903 - 1986

    “Interieur te Brugge en Vissersbootje bij maanlicht”, een set van 2 schilderijen, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.

    "Interior in Bruges and Fishing Boat in Moonlight", a set of 2 paintings, oil on board, signed R. Frénay.
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438

    Een bronzen panter naar een voorbeeld van Bugatti.

    A bronze panther inspired by Bugatti.
    Dim. 19 x 49 x 7 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #496

    Gietijzeren butler met dienblad. Polychroom beschilderd met fraai patina.

    Cast iron butler with tray. Polychrome painted with beautiful patina.
    Dim. hoogte 67
    Estimate: € 45 / 60
  • #308

    Een landschap op zijde geborduurd en in massief houten gesculpteerde kader op voet.

    A landscape embroidered on silk and framed in solid wood with sculpted base.
    Dim. 51 x 39 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #274
    Robert Frénay

    “Mer du Nord”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay en gedateerd achteraan 1950.

    "Mer du Nord," a painting, oil on board, signed R. Frénay and dated on the back 1950.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481
    Demange

    “Napoleon te paard.” Goudkleurig gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Napoleon on horseback." Gold-colored patinated bronze statue. Signed.
    Dim. h 40,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #407

    Chinese vaas van blauw en wit porselein. Crackleware.

    Chinese vase of blue and white porcelain. Crackleware.
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364

    Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

    An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
    Dim. 19 x 22 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #559

    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #443

    Een paar langwerpige schaaltjes van Chinees porselein met Wu-Ji-decor . Onderaan gemerkt.

    A pair of elongated dishes of Chinese porcelain with Wu-Ji decoration. Marked underneath.
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant GVS1 en briljanten met allen totaal een gezamenlijk gewicht van +- 1,63 ct. GVS1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond GVS1 and diamonds with a total weight of approximately 1.63 ct GVS1.
    Dim. 10.19 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #485
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator" A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00