#166
Ch. Bonis A.C. Saint-Estèphe
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. neck à ms
No longer available -
#210
Ch. Belgrave A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 5 Bt. neck
No longer available -
#124
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1972 aantal: 4 Bt. vts
No longer available -
#247
Ch. Lestage-Darquier A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#147
Wachenheimer Domblick Spätlese Q.m.P. Rheinhessen Silvaner, Ruländer, Faber Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1976 aantal: 6 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#363
Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C.
Vincent Girardin, Meursault M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#280
Ch. Belair A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1994 aantal: 3 Bt. vts
No longer available -
#91
Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1948 aantal: 1 Bt. etiket vervaagd
No longer available -
#345
Ch. Jolys A.C. Jurançon
M.C. 2007 aantal: 4 Bt. neck; Eén capsule gedeeltelijk verwijderd.
No longer available -
#239
Ch. Vieux Riffat A.C. Pomerol Grafé Lecocq, Namur M.B. 1989 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#275
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1993 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.