#200
Ch. Lafaurie-Peyraguey A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2013 aantal: 6 bt
No longer available -
#176
Conde de Superunda Curicò Valley, Chile Miguel Torres, Curicò M.O. K. 2005 aantal: 5 bt
No longer available -
#51
Ch. des Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1989 aantal: 10 bt
No longer available -
#33
Lot wijn
aantal: 6 Mag
Macon Clessé Quintaine A.C. Dom. de la Bongrain, Jean Thévenet, Clessé M.O. 1986 aantal: 1 Mag
La Pauline Cuvée Anniversaire
La Bourse du Vin, 33160 M.O.
aantal: 1 Mag
Enclave du Pape Cuvée de l’An 2000 A.C. Côtes du Rhône Cellier de l’Enclave du Pape, Valréas M.O. 2000 aantal: 2 Mag
Pinot Noir Brut A.C. Crémant de Bourgogne Bailly Lapierre, St-Bris M.O. 2007 aantal: 1 Mag
Champagne Brut
Jacques Remi, Baye M.O.
aantal: 1 Mag(..)
No longer available -
#32
Lot wijn
aantal: 12 bt
Margaret River Chardonnay Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2004 aantal: 6 bt
Margaret River Cabernet Sauvignon Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 1999 aantal: 4 bt
Margaret River Cabernet Sauvignon Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#155
Chablis Saint-Martin A.C. Dom. Laroche, Chablis M.O. 1999 aantal: 9 bt
No longer available -
#45
Ch. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. K. 1974 aantal: 1 592 cl Une impériale, ts, lichte schade aan capsule
No longer available -
#77
Ch. Montrose A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. 1993 aantal: 4 bt
No longer available -
#93
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1994 aantal: 2 bt
No longer available -
#18
Lot witte bordeaux
aantal: 5 bt
Ch. Olivier A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt Zonder etiket
Ch. Huradin A.C. Graves
M.C. 1978 aantal: 2 bt
Blanc de Lynch-Bages A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt
Ch. Magence A.C. Graves
M.C. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#122
Rully A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#57
Les Bouquets de Jeannette A.C. Côtes de Provence Dom. de la Jeannette, Hyères M.D. 1992 aantal: 12 bt