Other lots in this auction
-
#269
“Blue-Winged Teal”, “Brown Pelican” & “Arctic Stern”. Drie reproducties met vogels. De laatste met lichte vochtschade aan de zijkant.
Sarcelle à ailes bleues, Pélican brun & Sterne arctique. Trois reproductions avec des oiseaux. La dernière avec de légers dégâts d'humidité sur le côté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 34 x 43 cmEstimate: € 20/30 -
#200
“Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#171
Een antieke poppenwagen en een pop met biscuit hoofd, open mond, niet werkende slaapogen, gemerkt Heubach-Koppelsdorf en genummerd 320-2.
Un chariot de poupée ancien et une poupée à tête en biscuit, bouche ouverte, yeux endormis qui ne fonctionnent pas, marqué Heubach-Koppelsdorf et numéroté 320-2.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 45/60 -
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25/30 -
#42
Een lot van vijftien verschillende beeldjes van meerkleurig porselein, waarbij één ‘Hummeltje’.
Lot de quinze figurines différentes en porcelaine multicolore dont l'une est 'Hummeltje'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
Coty, New York
Een verguld vintage poederdoosje, versierd met zes belletjes, alsook een klein zilveren avondtasje met glazen kraaltjes en bovenaan versierd met email. Jaren ‘20.
No longer availableOnline only -
#226
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 50/70 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#298
Een divers lot strips, waaronder 16 albums van Nero, 5 albums van Jommeke, 7 albums van Kiekeboe, 9 albums van Buck Danny, 5 albums van Sammy, enz.
Un lot diversifié de BD, dont 16 albums de Nero, 5 albums de Jommeke, 7 albums de Kiekeboe, 9 albums de Buck Danny, 5 albums de Sammy, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#152
Een ijzerhouten sculptuur met vissen.
Une sculpture en bois de fer avec des poissons.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#160
3 poppen. Een pop, niet genummerd. Biscuit sockethoofd, grijze ogen, open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen (L. 63 cm). Een schildpadpop, gemerkt en genummerd 209/15. Hoofd beschadigd. Een pop gemerkt Ernest Vilain Forches. Open mond, grijze ogen. Verkleurd.
3 poupées. Une poupée, non numérotée. Tête socket en biscuit, yeux gris, bouche ouverte avec dents supérieures. Corps et membres composites (L. 63 cm). Une poupée Schildkreut, marquée et numérotée 209/15. Tête abîmée. Une poupée marquée Ernest Vilain Forches. Bouche ouverte, yeux gris. décoloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 50/60