Similar lots by type
-
#367
Een oude scheepslantaarn van glas en rood kopere en een rood koperen luchthapper.
Ancienne lanterne de bateau en verre et cuivre rouge, ainsi qu’une prise d’air.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#202
Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.
Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#764
Een vierhoekige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne carrée à suspendre en bronze et verre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 260 / 280 -
#360
Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400 / 600 -
#29
Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.
Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#635
Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#763
Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 360 / 380 -
#770
Een weegschaal met koperen schalen en toebehoren. XIXe eeuw.
Bascule aux coupes en cuivre et aux attributs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#602
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#31
Twee plaquettes: Eén van metaal met een afbeelding van een oorlogsschip en één van geel koper met opschrift ‘Yzer, 1914’.
Deux plaquettes: l’une en métal représentant un bateau de guerre et une en cuivre jaune inscrite “Yzer, 1914”.No longer availableEstimate: € 32 / 40 -
#573
Een theepot van cloisonné op rood koper. Japans werk. Mejiperiode.
Théière en cloisonné sur cuivre rouge. Travail japonais d’époque Meiji.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240 -
#691
Twee lampen van donkergepatineerd metaal met glazen kappen in de geest van Tiffany.
Deux lampes en métal à patine foncée aux abat-jour dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90 / 100 -
#28
Een bureaulamp met een kap van glas in lood, versierd met een libel bij lelies. Naar de art nouveau.
Lampe de bureau à abat-jour aux vitraux décoré d’une libellule et des fleurs de lys. Style art nouveau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#163
Een schemerlamp van meerkleurig porselein met koperen monturen in Lodewijk XV-stijl. Laat XIXde eeuw.
Lampadaire en porcelaine polychrome aux montures en cuivre de style Louis XV. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 300 / 380 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#623
Een lot geel koper, bestaande uit twee fotokaders, tijdperk Napoleon III, drie inktstelletjes met toebehoren en twee dekseldoosjes.
Lot de cuivres jaunes comprenant deux cadres à photographies d’époque Napoléon III, trois encriers et attributs et deux boîtes couvertes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#451
Een olielamp van meerkleurig Satsuma-aardewerk en geel koper.
Lampe à huile en faïence polychrome de Satsuma et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#461
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#568
Twee vaasjes van cloisonné op rood koper. Japans werk. Meijiperiode.
Deux petits vases en cloisonné sur cuivre rouge. Travail japonais période Meiji.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260 / 300 -
#43
Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.
Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#665
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 250 -
#148
Een ei van groen gesteente, gemonteerd op koperen voet en bovenaan versierd met een Habsburgse adelaar. En een vide-poche van verguld brons met een afbeelding van de ‘Femme Fatale’ in reliëf.
Oeuf en pierre dure verte, monté sur un piétement en cuivre et surmonté d’un aigle d’Habsbourg. Ainsi qu’un vide-poche en bronze doré décoré d’une femme fatale en relief.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#208
Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90 / 120 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van dolfijnen bezet met lapis lazuli en smaragd.
Bague en or jaune 18 ct en forme de dauphins sertie de lapis lazuli et d’émeraude.No longer availableDim. 10,33 gEstimate: € 400 / 500 -
#388Capodimonte
Twee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.
Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#83R. Aerts
Een sierkruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Cruche décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#557Avi Kenan
“Vechtende stier”. Een beeld van brons met tweekleurig patina. Getekend en genummerd 12/25.
“Taureau attaquant”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée et numérotée 12/25.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#308
Een paar aardewerken tegels met meerkleurige decors van traditionele Hollandse dames onder glazuur.
Paire de carreaux en faïence à décor polychrome sous couverte de femmes hollandaises.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#701
Dekselvaas en twee borden van Imari-porselein. XIXde eeuw.
Vase couvert et deux assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#756
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#647
Een vrouwenfiguur van terracotta. Nokstijl, Nigeria.
Femme en terre cuite. Style Nok, Nigeria.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#134Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#729
Paar litho’s naar Léonor Fini.
Paire de lithos d’après Léonor Fini.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#51
Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze coupe en een coupe, een vaas en een asbak rood gekleurd in de massa. De laatste gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal taillé comprenant une coupe incolore et une coupe, un vase et un cendrier colorés rouge dans la masse. Le dernier avec la griffe de Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80 / 100