Other lots in this auction
-
#83G. de Jong“Stilleven met fruit en flessen”. Aquarel op papier.
Nature morte avec fruits et bouteilles . Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132Een aardewerken vaasje met meerkleurig decor in art-nouveaustijl. Niet gemerkt.
Un vase en faïence à décor multicolore de style Art Nouveau. Non marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#107Jan Toorop“De mijnwerker”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1915 in de plaat.
Le mineur . Une lithographie. Signée et datée 1915 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Een sober gebogen houten presenteertafeltje.
Une table de présentation en bois aux courbes sobres.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 60 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9Een lot biscuit, bestaande uit een romantisch koppel op een zetel en twee beeldjes van een jongen en een meisje. Zonder merken.
Un lot de biscuit, comprenant un couple romantique sur un fauteuil, et deux statues d’une jeune fille et jeune homme. Pas de marques.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69“Jazzsaxofonist”. Een beeld van meerkleurig kunststof op houten voetstuk.
Jazz saxophoniste . Une sculpture en plastique multicolore sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.
Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#208Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 40 -
#105“Zonnebadend naakt”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.
Nu au soleil . Une eau-forte. Signée et numérotée 4/20 illisiblement hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 49 cmEstimate: € 25 / 35 -
#39Een aardewerken lampenvoet met oranje glazuur. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en faïence à glaçure orange. Années ‘60.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120

