#104Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#234
Een messingen olielamp.
#271
“Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.
Collage . Technique mixte sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 42 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Heerwegh
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#143
Een houten kaartendoosje met plaquettes in Emaux de Limoges.
Un coffret en bois avec des plaques aux Emaux de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 12 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#51
Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#26
Een lot kristal bestaande uit een kleurloze kom en een schotel met messingen rand, waarbij de tweede van Val St. Lambert en een grote en een kleine kom en een ijsemmertje met oranje motieven. Met grijpertje.
Un lot de cristal composé d'un bol incolore et d'une soucoupe à rebord en laiton, le second du Val St. Lambert et un grand et un petit bol et un seau à glace aux motifs oranges. Avec pince.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 11, 22 & 31 cmEstimate: € 25 / 30 -
#188
Quatre lampes à suspendre.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127
Een madonna met kind in houten vitrinekastje.
Une Vierge à l'Enfant dans une vitrine en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#268Bowen Boshier
Nature morte avec phacochère . Une lithographie. Signée et numérotée 262/500 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 64 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Marleen Vansteenvoort
“Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.
Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282
”Bacchante couchée”. Une statue en terre cuite rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 24 x 37 cmEstimate: € 80 / 120