Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.

Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.

Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Online only
SKU: 2405210046.
Auction day: 24 May 2021 22:00
Catalogue #46
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #19

    Een lot van twaalf oude Duitse blikken wagons op schaal HO.

    Un lot de douze vieux wagons allemands en fer-blanc à l'échelle HO.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #53

    Een beddenpan van smeedijzer en messing.

    Un bassin de lit en fer forgé et laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #268
    Mats Jonasson, Sweden

    “Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.

    ”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121
    Robert Helsmoortel
    Period: 1922 - 2007

    “Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 130 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #288
    Henri Koetser
    Period: 1878 - 1952

    “Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #232

    Een grote bolle vaas van Chinees porselein met een decor van pioenen en vogels en met vergulde teksten op kobaltblauwe fond.

    Un grand vase rond en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'oiseaux et de textes dorés sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #205
    Classic radio (Thomas Company)

    Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.

    Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 180
  • #275
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Burchtgracht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”De Burchtgracht”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 51 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #61

    “Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.

    Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #299

    Een grote ronde tinnen schotel en een op elektriciteit gemonteerde kandelaar in barokke stijl.

    Deux grands plats ronds en étain et un candélabre Baroque monté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 95; Ø: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #214

    Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een aardewerken pijp en een ebbenhouten heren- en damesbuste. We voegen er een Canadees aardewerken dekselpotje aan toe.

    Lot d'art africain, composé d'une pipe en terre cuite et d'un buste masculin et féminin en ébène. Nous ajoutons un pot en terre cuite canadien avec couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 24 mei 2021

Op Maandag 24 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday May 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

24 May 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More