Other lots in this auction
-
#19Een lot vaasjes, waarbij één gesatineerd met verguld decor, twee kristallen, twee glazen en één van aardewerk.
Un lot de vases dont un en satin à décor doré, deux cristaux, deux verres et un en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#249R. Montgomery“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
“Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#54Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
Fauteuil convertible en noyer avec revêtement en simili cuir rouge.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#175Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee paar geslepen wijnglazen, vijf lage borrelglaasjes, twee verschillende borrelglaasjes op voet, een souvenirglas en een glazen vaas met geëtst decor.
Un lot de cristal coloré, composé de deux paires de verres à vin taillés, cinq verres à liqueur bas, deux verres à liqueur différents sur pied, un verre souvenir et un vase en verre à décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91R. Sperber“Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.
“Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Signée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298P. van der Heijden“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#50Luigi Bardi“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
”Costume della misericordia di Firenze”. Une gravure en couleurs. 1830.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#23Alfred Van Neste“Gevels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 170/350 buiten de plaat.
“Façades”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 170/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#29Een lot van zes keukenpotten van Vlaams aardewerk. Verschillende deksels beschadigd.
Un lot de six marmites en poterie flamande. Plusieurs couvercles endommagés.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 35 -
#180“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500 / 600 -
#146Een zilveren ring met een centrale turkoois.
Une bague en argent avec une turquoise centrale.No longer availableOnline onlyDim. 16,32 gEstimate: € 30 / 50

