#107Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#122L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#254Nast à ParisEen porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor, bestaande uit dertien grote borden, elf grote platte borden met ronde rand, twee kleine platte borden en een kopje. Gemerkt. Omstreeks 1900.
Un service en porcelaine à décor floral multicolore, composé de treize grandes assiettes, onze grandes assiettes plates à bord rond, deux petites assiettes plates et une tasse. Marquée. Vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#65Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een bonbonnière met een bronzen zwaantje op het deksel, twee smalle vaasjes, een kleine pennenhouder en een schaaltje met lepeltje.
Un lot de cristal taillé incolore, composé d'une bonbonnière avec un cygne en bronze sur le couvercle, de deux vases étroits, d'un petit porte-plume et d'un bol avec cuillère.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 20 cm Ø: 7 - 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 120