“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
Leopold Van Esbroeck

“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.
Online only
Dim. 29 x 33 cm
SKU: 0104190157.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #157
Estimate: € 100 / 120

  • #30

    Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.
    Online only
    Estimate: € 90 / 100
  • #257

    “Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.

    Online only
    Dim. 17 x 22 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #296
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #58

    Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.

    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #126

    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #272

    “Windhond”. Een groepje van aardewerk.

    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #200
    Anita De Baaij

    “Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #263

    Een kleine tabakspot van blauw geglazuurd aardewerk. Zonder deksel.

    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    “Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.

    “Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.
    Online only
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #141

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    Online only
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00