“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
Leopold Van Esbroeck

“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.
Online only
Dim. 29 x 33 cm
SKU: 0104190157.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #157
Estimate: € 100 / 120

  • #280

    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #118
    Schumann, Bavaria

    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #113
    Hohner

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #19

    Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #147

    Een lot van negen chromo-albums: - “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia. - “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama. Allen compleet en in goede staat.

    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #225
    Fernand Comhaire

    “Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #275

    Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #293
    Swarovski

    Een lot van vijf hangertjes en een armband. In originele etuis.

    Online only
    Estimate: € 120 / 150
  • #240
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 82 x 102 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #139

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #87

    Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.

    Online only
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #284

    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 20

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00