Other lots by Wiser
#8“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
#21Leopold Van Esbroeck“Reizend gezin.” Beeld van terracotta. Zwaar hersteld. Gemonogrammeerd.
“Famille en voyage”. Une statue en terre cuite. A été restaurée. porte un monogramme.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Bradex platesEen reeks van zeven porseleinen sierbordjes met vogels.
#204Een schaal van Italiaans glaspasta.
#90“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Signatuur verwijderd. Lichte schade.
Vue de la ferme d'hiver . Huile sur toile. Signature supprimée. Légers dommages.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#237Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#212Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
#131Een paar houten kandelaars, gedragen door engelen.
#100Een participatiebewijs van Minerva Motors.
Une action de Minerva Motors.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#143Een paar oude blaasbalgen van hout en leder. Slijtage.
Une paire de soufflets en vieux bois et en cuir. Usure.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#148Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.