Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.
“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.

“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.

“Putto et corbeille aux fleurs”. Sculpture en plâtre polychrome.
Online only
Dim. h: 52 cm
SKU: 2608200010.
Categories: Beeld, Online Only.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #10
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #168

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #191

    Een houten kamerknecht.

    Dressboy en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #170

    Een liggende ree van zamak op een voetstuk van arduin en onyx. Tijdperk Art deco.

    Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #207

    Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.

    Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Twee houten wandrekjes.

    Deux étagères en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 70 & 95 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #196
    Corby Statesman

    Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.

    Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #165

    Een panter van gesculpteerd steen.

    Une panthère en pierre taillée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #200

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #123

    Een antieke glazen stolp op houten voet.

    Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #194

    Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.

    Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #188

    Een barometer in houten kast.

    Baromètre en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #192

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #189

    Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.

    Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #204

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #118

    Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.

    Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #119

    Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.

    Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #122
    Jouef

    Een oude elektrische autoracebaan.

    Circuit de course électrique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #199

    Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.

    Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #146
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een halluchtertje met roze glazen kap.

    Lustre de vestibule en verre rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #201

    Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.

    Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #193

    Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.

    Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.

    Bol à punch et sic verres de Zwiesel.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #49
    Frank-Ivo Van Damme

    “Als Merksemse stroboer geboren heb ik mijn aard nooit verloren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Als Merksemse stroboer geboren heb ik mijn aard nooit verloren”. Gravure sur bois. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #56
    Julien Severin

    “Plattelandszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue de campagne”. Eau forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #58

    “Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd. In de geest van de XIXe eeuw. Beschadiging aan de kader.

    “Promeneurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. Cadre abîmé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #84

    “De rosenblum”. Een kunstdruk van een werk van Otmar Alt. Uitgegeven in 1973 bij Bruckmann te München.

    De rosenblum . Un tirage d'art d'une œuvre d'Otmar Alt. Publié en 1973 par Bruckmann à Munich.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #37
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.

    “Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #86

    “Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.

    “Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.
    No longer available
    Online only
    Dim. 110 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #47
    F. Van Giel

    "Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    “Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #128

    Lot boeken. Genootschap voor Antwerpse Geschiedenis, “Antwerpen in de XVIde eeuw”. Ed. Mercurius 1975 (linnen band, genummerd 303/600). “Rockoxhuis Antwerpen”, Ed. KBC 2005. Schokkaert, “De Nationalestraat, geschiedenis van de Christelijke Arbeidersbeweging in Antwerpen en omstreken 1857-1988”. Ed. ACW/Kadoc 1989. Van Cauwenbergh/Corthuys, “Antwerpen 1946”. Roularta 2006. Dillen/Vandewynckel, “België in Oorlog, Toen en nu: Antwerpen”. Nrs 2 (2 x) en 4, Ed. De Krijger 2006. Schaups, “Brabo en de (..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #44

    “L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.

    “L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38.5 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17

    Een balustervormige porseleinen lampenvoet met een handgeschilderd decor van rozen.

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #4

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit en kom, een vaas, een schenkkan en een bonbonnière.

    Lot de cristaux taillés incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #89
    Jaak Van Dijck

    “Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More