Similar lots by type
-
#100Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#98Goebel, Germany
“Mantsjoerijse kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 149-25.
"Grue de Mandchourie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 149-25.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#108Goebel, Germany
“Blauwe reigers”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 151-16 & 38 164-16.
« Hérons bleus ». Deux figurines de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 151-16 & 38 164-16.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 & 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#33Goebel, Germany
“Weary wanderer” & “School boy” Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204 & 82/0. Het eerste gelijmd aan het haar, het tweede met beschadiging aan de veer in de hoed.
« Weary wanderer » & « School boy » Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 204 & 82/0. La première collée aux cheveux, la seconde avec dégât à la plume du chapeau.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#97Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#87Goebel, Germany
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
« Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H: 12cmEstimate: € 35/45 -
#70Kaiser Porzellan
“Parkieten”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Artiest Guiseppe Tagliarol. Genummerd op 2000 exemplaren. Onderaan gemerkt. Met houten voetstukje.
"Perruches". Un groupe de biscuit multicolore. Artiste Guiseppe Tagliarol. Numéroté sur 2000 exemplaires. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21+4 cmEstimate: € 25/35 -
#104Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#107Goebel, Germany
“Maraboe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 535-78.
"Maraboo". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 535-78.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#120
Drie beeldjes van gekleurd biscuit, waaronder een druivenoogster op een ezeltje (H. 24 cm). Italiaans werk. Achteraan gemerkt.
Trois figurines colorées en biscuit, dont une vendangeuse sur un âne (H. 24 cm). Travail italien. Marquées au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#106Goebel, Germany
“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#103Goebel, Germany
“Jungbauer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave van de M.I. Hummel Club 1994/95. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Jungbauer". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Numéro du M.I. Hummel Club 1994/95. Marqué en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#117
“XVIIIe eeuws koppel”. Twee beelden van meerkleurig biscuit. Zonder merken.
"Couple du XVIIIe siècle". Deux statuettes en biscuit multicolore. Sans marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#96Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#77
“Scène in het park van kasteel Sanssouci”. Een hoogreliëf van Saksisch biscuit. Gemerkt van Dresden.
"Scène dans le parc du château de Sanssouci". Un haut-relief en biscuit saxon. Marqué de Dresde.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 36 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#69
“Kleine Marilyn” & “Meisje met gans”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein. Italiaans werk. Onderaan gemerkt. Twee kleine schilfers.
« Petite Marilyn » et « Fille à l'oie ». Deux figurines de porcelaine multicolore. Travail italien. Marquées en bas. Deux petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#111Goebel, Germany
Een lot van zes vogeltjes van meerkleurig biscuit. De twee grootste gemerkt.
Lot de six oiseaux en biscuit multicolore. Les deux plus grands marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 9 cmEstimate: € 50/60 -
#74
Drie stuks meerkleurig biscuit, bestaande uit een lis (Cor), Een vogeltje op houten sokkel (Triade) en een vogeltje (Kaiser).
Trois pièces en biscuit multicolore, composées d'un iris (Cor), d'un oiseau sur socle en bois (Triad) et d'un oiseau (Kaiser).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 7 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#101Goebel, Germany
“Amerikaanse witte pelikaan”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 524-18.
"Pélican blanc d'Amérique". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 524-18.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#82Goebel, West-Germany
“Pijlstaart” & Brilduiker”. Twee eenden van meerkleurig biscuit. Beide gesigneerd, gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren onderaan.
« Queue de cochon et œil d'or ». Deux canards en biscuit multicolore. Les deux signés, marqués et numérotés sur 1000 exemplaires en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 30/40 -
#99Goebel, Germany
“Ekster”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 019-26.
"Pie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 019-26.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#102Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#62Porcellane Principe, Capodimonte
“Christus met de doornenkroon”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Ontwerper Capolla.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Un buste de biscuit multicolore. Marqué. Designer Capola.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#80Tay, Vedano al Lambro, Italia
Een lot van vijf diertjes van meerkleurig Italiaans bisuit. Onderaan gemerkt.
Lot de cinq animaux en biscuit italien multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#75
“Pimpelmees” & “Reiger”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein, waarbij één gemerkt van Dresden (kleine beschadiging aan een blaadje) en het tweede gemerkt van Kaiser.
« Mésange bleue » & « Héron ». Deux figurines en porcelaine multicolore, l'une marquée de Dresde (léger dommage à une feuille) et la seconde marquée par Kaiser.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 30/35 -
#110Goebel, Germany
“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#30Goebel, Germany
“A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.
"Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 30/40 -
#39Goebel, Germany
“Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 68 2/0. Laatste uitgave 1992.
Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 68 2/0. Dernier numéro 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 30/40 -
#81
“Jonge vrouw met gans” & “Meisje met lam”. Twee groepjes van meerkleurig kunststof in de stijl van Capodiomente.
"Jeune femme à l'oie" & "Fille à l'agneau". Deux groupes de plastique multicolore dans le style de Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 & 26 cmEstimate: € 30/40 -
#86
“Twee duiven” en “Een kus”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Deux Colombes" et "Un Baiser". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqué Florence et du N couronné.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 16 - 25 cmEstimate: € 35/45 -
#95Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#38Goebel, Germany
“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#47Goebel, Germany
“Spielst’ mit mir?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 2051/B. Eerste uitgave 1998.
"Spielst' mit mir?". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 2051/B. Première édition 1998.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#41Goebel, Germany
“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.203 2/0. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N°203 2/0. Dernière édition 1990.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#63Capodimonte
“Moeder en kind”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
"Mère et l'enfant". Un groupe de faïence italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#123Cortendorf, W-Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolores. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 50/80