Other lots in this auction
-
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#18Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#201Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#29Isidore Saeys“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#66Buste van Toetanchamon. Koper op albasten sokkel.
Buste de Toutânkhamon. Cuivre sur base d'albâtre.No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#100“Kinderhoofdjes”. Een plaasteren beeldje. Gesigneerd en genummerd achteraan. Schade aan het patina.
Têtes d'enfants . Une figurine en plâtre. Signée et numérotée au dos. Dégâts à la patine.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#52Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cmEstimate: € 15 / 20 -
#215“Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#91“Christus met de doornkroon”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Le Christ à la couronne d'épines . Pastel sur papier. Indistinctement signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#200Een Luba n’koku slit drum versierd met een jong meisjeshoofd getooid met een rat. Met een antropomorfe baton. DRC. Mooi patina.
Un tambour à fente Luba N'koku décoré d'une tête de jeune fille ornée d'un rat. Avec un bâton anthropomorphe. RDC. Belle patine.No longer availableOnline onlyDim. H. 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#13Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#291Een bruin lederen vintage tweezitsbank. (Durlet?)
Canapé deux places moderne en cuir brun (Durlet?)No longer availableOnline onlyDim. b: 206 cmEstimate: € 30 / 50


