Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Quimper beeldjes. Koppeltje met hoge hoed. Bijde beeldjes zijn gelijmd aan de hals. De hoedranden hebben op meerdere plaatsen schilferschade. Toegevoegd; een meermaals gelijmd melkkannetje met aziatisch decor.
Quimper beeldjes. Koppeltje met hoge hoed. Bijde beeldjes zijn gelijmd aan de hals. De hoedranden hebben op meerdere plaatsen schilferschade. Toegevoegd; een meermaals gelijmd melkkannetje met aziatisch decor.

Quimper beeldjes. Koppeltje met hoge hoed. Beide beeldjes zijn gelijmd aan de hals. De hoedranden hebben op meerdere plaatsen schilferschade. Toegevoegd; een meermaals gelijmd melkkannetje met Aziatisch decor.

Quimper figurines. Couple with top hat. Both figurines are glued at the neck. The hat edges have flake damage in several places. Included; a repeatedly glued milk jug with Asian decor.
Dim. Hoogte 16 cm
SKU: 2503250167.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #45
    Peru Ilaria

    Een zilveren slavenarmband, 925‰ versierd met vissen. In originele doos.

    A silver slave bangle, 925‰ adorned with fish motifs. In original box.
    No longer available
    Dim. 85,85 g h: 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #482

    Plaasteren faraobeeld van Ramses II met hiërogliefen, op zwarte sokkel.

    Plaster statue of Pharaoh Ramses II with hieroglyphics, on black base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 138 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    “Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.

    "Fu Xing". A Chinese porcelain figurine.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #256
    LD

    Een aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.

    An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #402
    St. Joris, Beesel

    Een groot vintage modernistisch wandsculptuur met 4 figuren, Terracotta. Circa 1960. Achteraan gemerkt St. Joris Beesel. Ontworpen door de Roermondse kunstenaar Joep Thissen. (Sint Joris Keramische Industrie, Beesel, Nederland)

    A large vintage modernist wall sculpture with 4 figures, Terracotta. Circa 1960. Marked St. Joris Beesel on the back. Designed by the Roermond artist Joep Thissen. (St. George Ceramic Industry, Beesel, Netherlands)
    No longer available
    Dim. 60 x 50 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #365

    Een 18e eeuws Boeddhistisch kleitablet voorstellend Boeddha.

    An 18th-century Buddhist clay tablet depicting Buddha.
    No longer available
    Dim. h 10.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #533

    Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.

    Metal statue of a Chinese knob-billed duck.
    No longer available
    Dim. H 33, B 19, D 37 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #512

    Marmeren beeld van een liggende leeuw, leunend op een schild.

    Marble statue of a reclining lion, resting on a shield.
    No longer available
    Dim. H 30, B 55 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #549

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    "Kneeling Nude". A sculpture of dark patinated bronze inspired by a work of Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #318

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23, Ø 22 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #13

    Een lot van 5 terracotta bloempotten waarvan een set van 3, één beschadigd, en 2 andere modellen.

    A lot of 5 terracotta flowerpots, including a set of 3, one damaged, and 2 other models.
    No longer available
    Dim. h 38 x Ø 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #484

    Een tafellamp met beige xxl keramische voet.

    A table lamp with a beige extra-large ceramic base.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    Bronzen beeldje van een marmerkreeft. Zonder signatuur.

    Bronze sculpture of a marble lobster. Unsigned.
    No longer available
    Dim. H 19, B 23, D 26 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #538

    Bronzen leeuw.

    Bronze lion.
    No longer available
    Dim. H 13, B 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een set van 2 muzikale engeltjes in brons op een marmeren sokkeltje, Naar August Moreau, dragen beide een handtekening.

    A set of 2 musical bronze angels on a marble base, attributed to August Moreau, both signed.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #75

    Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.

    A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #591

    Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.

    A lot of four wooden African figurines.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Chinees beeldje van een jong koppel met een grote gemberpot. In blauw en wit gelazuurd pporcelein.

    Chinese figurine of a young couple with a large ginger jar. In blue and white glazed porcelain.
    No longer available
    Dim. H22.5, B 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    ‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils

    ‘Pierrot with poodle”. Bronze figurine signed Barye fils.
    No longer available
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #524

    Houten butlerbeeld van een man in wit gewaad met fez. Dienblad ontbreekt.

    Wooden butler statue of a man in a white robe with a fez. Tray is missing.
    No longer available
    Dim. Hooght 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Terracotta beeld van een vis met blauwe glazuur.

    Terracotta statue of a fish with blue glaze.
    No longer available
    Dim. H 25, L 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #245

    Gietijzeren beeldje, miniatuur dodenmasker.

    Cast iron figurine, miniature death mask.
    No longer available
    Dim. H: 9 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #33

    Set van 3 Delftse tulpenvaasjes.

    Set of 3 Delft tulip vases.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #330

    Een 18 kt wit en roze kleurige gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een robijn van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white and pink colored gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct. and a ruby of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #464

    Een paar Chinese, polychrome tuinkrukjes op octogonale voet.

    A pair of Chinese, polychrome garden stools on octagonal base.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #89
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Heath view during a storm." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 83 x 129 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #185

    Een oude Engelse terrine op schaal in blauw-wit porselein, niet gemerkt.

    An old English tureen on a plate in blue-and-white porcelain, unmarked.
    No longer available
    Dim. 25 x 36 x 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #38
    Luca Madrassi
    Period: 1848 - 1919

    “Moeder met kroost”, een beeld in terracotta, gesigneerd L. Madrassi en genummerd 5554. Kleide beschadiging aan het kleed van het meisje.

    "Mother with chicks," a terracotta sculpture, signed L. Madrassi and numbered 5554. Small damage to the dress of the girl.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #571

    Een Japans diorama/vitrinekastje, zwart gelakt met gebogen glas.

    A Japanese diorama/display cabinet, black lacquered with curved glass.
    No longer available
    Dim. 19.5 x 32 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #328
    Nikon

    Een Nikon D70S digitale camera met 2 lenzen: Nikon AF Nikkor 70-210mm f/4-5.6 Zoomlens en Tokina AT-X pro SD 12-24mm F4 (IF) DX lens Groothoeklens alsook een Nikon SB-600 Flits. Geen batterij en lader aanwezig/niet getest.

    A Nikon D70S digital camera with 2 lenses: Nikon AF Nikkor 70-210mm f/4-5.6 Zoom Lens and Tokina AT-X Pro SD 12-24mm F4 (IF) DX Wide Angle Lens, including a Nikon SB-600 Flash. No battery and charger present/not tested.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #362
    Robert Stanley
    Period: 1966

    Zeefdruk uit de reeks ‘Erotic portfolio’, 1966. Nr 18 van een oplage van 95.

    Silkscreen from the series 'Erotic Portfolio', 1966. Number 18 out of an edition of 95.
    No longer available
    Dim. 38/61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #509
    Louis Peeters
    Period: 1887 - 1964

    “Oude man met een stok”, een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd L. Peeters.

    "Old man with a stick," an etching on paper, signed outside the plate L. Peeters.
    No longer available
    Dim. 55 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Een koperkleurige kandelaar, gedecoreerd met een putto.

    A copper-colored candlestick, decorated with a putto.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #375
    Hasbro Action Man
    Period: 1999 - 2005

    Een lot van Hasbro Action Man bestaande uit: Laser Force, Mission Grizzly, Crocodile Ranget, Hydro Speeder, Arctic Mission, Mountain Mission, Thai Mission waarvan de meeste in ongeopende verpakking en 5 losse figuren.

    A lot of Hasbro Action Man including: Laser Force, Mission Grizzly, Crocodile Ranger, Hydro Speeder, Arctic Mission, Mountain Mission, Thai Mission, most in unopened packaging, and 5 loose figures.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #419

    Set bijzettafeltjes van gelakt hout. Italiaans werk.

    Set of lacquered wooden side tables. Italian work.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 21, Zat 22 van 10.00 tot 17.00.

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 March 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More