#30
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. Ch. Laujac A.C. Médoc
M.O. 1971 aantal: 5 Bt. Ch. Liversan A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1973 aantal: 1 Bt. Vieux Ch. St-André A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 3 Bt. Gevrey-Chambertin A.C. Jean-Luc Aegerter, Nuits M.O. 2000 aantal: 3 Bt. Beschadigde etiketten
No longer available -
#239
No longer available -
#326
No longer available -
#90
Ch. Perligues A.C. Cérons Jean Theil, Moulis
1937 aantal: 2 Bt. MS & vidange
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#183
Ch. Tourans A.C. St-Emilion
M.C. K. 1988 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#328
No longer available -
#64
Lot witte bourgogne
aantal: 12 Bt. Rully
Raymond Dureuil-Janthial, Rully M.P. 2000 aantal: 6 Bt. Rully
Raymond Dureuil-Janthial, Rully M.P. 2001 aantal: 3 Bt. Rully
Raymond Dureuil-Janthial, Rully M.P. 2002 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#347
Clos Floridene A.C. Graves Denis & Florence Dubourdieu M.P. K. 2007 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#43
Lot rode bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Beauvillars A.C. Pomerol
M.O. 1967 aantal: 1 Bt. Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1969 aantal: 1 Bt. Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1972 aantal: 1 Bt. Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol
M.C. 1974 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#160
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1976 aantal: 9 Bt. TS à LS, meerdere vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#319