#256
Les Garrigues A.C. Coteaux du Languedoc Dom. Clavel, Assas M.O. 2000 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#51
Lot rode bordeaux
aantal: 9 Bt. Domaine du Chevalier A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 Bt. MS, vuil etiketCh. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1970 aantal: 1 Bt. TSCh. Lascombes A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1981 aantal: 1 Bt. verkleurd etiketCh. Clerc-Milon A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 Bt. Ch. Clerc-Milon A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1998 aantal: 2 Bt. Ch. D’Arm(..)
No longer available -
#195
No longer available -
#155
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#388
No longer available -
#413
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2015 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#107
Ch. La Fleur Canon A.C. Côtes Canon-Fronsac
M.C. O.K. 1970 aantal: 6 Bt. BN à TS
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#43
Lot rode bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Beauvillars A.C. Pomerol
M.O. 1967 aantal: 1 Bt. Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1969 aantal: 1 Bt. Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1972 aantal: 1 Bt. Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol
M.C. 1974 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#335
No longer available -
#201
No longer available -
#262