Similar lots by type
-
#250
“De aanbidding der herders”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 26/100 buiten de plaat.
"L'Adoration des bergers". Une gravure. Signé et numéroté 26/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/30 -
#271Jan Vercammen
“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#273Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#242Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35/50 -
#245Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#147
Een goud- en zwartgepatineerd frame met een prentje achter glas.
Un cadre patiné or et noir avec une impression sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 45 x 52 cmEstimate: € 15/20 -
#136
“Dorpszicht”. Een Kleurenlithografie. Gesigneerd.
"Vue village". Une lithographie en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 55/65 -
#182
twee prenten met geishas, een japans nachttafereel en een bruggetje in een japanse tuin. Vier ingekleurde pentekeningen op papier.
deux estampes avec des geishas, une scène de nuit japonaise et un pont dans un jardin japonais. Quatre dessins à la plume de couleur sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 34 x 10 cm, 18 x 11 cm, 24 x 15 cm & 9 x 14 cmEstimate: € 30/35 -
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20/25 -
#211
Een reproductie in kader achter glas.
Une reproduction dans un cadre sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 (46 x 56) cmEstimate: € 10/20 -
#140Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Tjalk”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
"Tjalk". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#243Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#274
“Fête d’automne”. Een Japanse houtsnede. Met stempel.
"Fête d'automne". Une gravure sur bois japonaise. Avec cachet.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 23 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#276Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#146Pierre PaulusPeriod: 1881 - 1959
“Mijnwerker”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.
"Mineur". Une gravure. Signé dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 45 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#165
“De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.
"Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 68 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#206Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Man met handkar op besneeuwde brug”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Homme avec charrette sur pont enneigé". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 23,5 x 32,5 cmEstimate: € 25/35 -
#266Godon
“Stadszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 346/350 buiten de plaat.
"Vue de la ville". Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 346/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 31 cmEstimate: € 15/25 -
#268
“Vue prise à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Twee reproducties van antieke gravures.
Vue prise à Bordeaux & Vue du Port et des chantiers du Havre. Deux reproductions de gravures anciennes.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 25 & 39 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#154
“Chez les Trappistes”. Een lithografie naar Félicien Rops. Imp. de Ph. Ham, Bruxelles.
Chez les Trappistes. Une lithographie d'après Félicien Rops. Imp. le Ph. Ham, Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 40/50 -
#215
Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
Une gravure sur bois colorée. monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 28 cmEstimate: € 25/35 -
#264Ant. Sluyckx
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#200
“La marche de l’humanité”. Een zeefdruk naar een werk van Roger Somville.
"La marche de l'humanité". Une sérigraphie d'après une oeuvre de Roger Somville.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 31 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#144
“Interieur van de beurs van Antwerpen”. Een kleurenlithografie door Louis Haghe 1806 - 1885. Omstreeks 1840.
« Intérieur de la Bourse d'Anvers ». Une lithographie en couleur de Louis Haghe 1806 - 1885. Vers 1840.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 27 x 38 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#130
Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 cmEstimate: € 20/25 -
#129
Een oude sigarenplank met 16 oude sigaren.
Une ancienne moule à cigares avec 16 vieux cigares.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 54 cmEstimate: € 15/20 -
#172
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#267
“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 50 x 36 cmEstimate: € 45/50 -
#210
Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.
Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 15/25 -
#16
Een Duits messingen stolpklokje.
Une cloche allemande en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 20/25 -
#70
Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
Un porte-tubes avec quatre tubes différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/25 -
#58
Een glazen coupe met rode motieven.
Coupe en verre à motifs rouges.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#236Frédéric DufoorPeriod: °1943
“Kleerhangers”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 84.
"Cintres". Aquarelle sur papier. Signé et daté 84.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 17 x 12 cmEstimate: € 35/45 -
#194
“Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 25/35