#132
Een lot speeldozen uit de jaren ‘70:- “Electricité Super-labo”. Een experimentatieset.- Meccano ‘Super Spirograph”.- Puzzel 1000 stukjes ‘Groenplaats’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 15/30 -
#126
Een gevarieerd lot boeken, tijdschriften en documentatie met betrekking tot modelspoorbaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 20/30 -
#134Mattel
Een lot van vijf actiefiguren uit de jaren ‘70 uit de reeks “Big Jim”, bestaande uit twee ‘Big Jims’ met verschillende outfits, ‘Big Jack’, ‘Big Josh’ en ‘Dr. Steel’. Met opblaasbare luchtballon.
No longer availableOnline onlyActive bid: 135.00 €Estimate: € 25/35 -
#116Jouef
Drie passagiersrijtuigen van de Franse spoorwegen, waarbij één Pullman restauratiewagen van de “Compagnie Internationale des wagons-lits et des grands express Europeens’. Spoortype HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/25 -
#103Lima 40 033; 40 3050 (E); 40 3071; 40 3075; 40 3076; 40 3081 & 40 3086
Een gevarieerd lot rails, type HO, bestaande uit twee opzetrails, manuele en elektrische wissels, kruisingenkorte en lange rails, recht en gebogen en enkele rails met elektrische aankoppelingen. Grotendeels in ongeopende verpakkingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 30/50 -
#127Lima & Jouef
Twaalf lange flexibele rails, type HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Estimate: € 15/20 -
#64Märklin 3031
Een BR 81 tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Zonder verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 25/35 -
#70Lego D391
“1926 Renault”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1975.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 30/45 -
#62Märklin 3018.1
Een GS 800 elektrische locomotief van de Zweedse spoorwegen in de kleur bruin. Schaal HO. 1957.
No longer availableOnline onlyActive bid: 81.00 €Estimate: € 150/200 -
#4Lego 310
”Legoland kustwacht”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1973.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30 -
#102Jouef 4930; 4932 & 4933
Drie spooruitbreidingssets. type HO. Sets 2, 3 & 4. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 62.00 €Estimate: € 40/50 -
#111Märklin 4000; 4008 & 4040
Een bagagewagon en drie passagierswagons van de Duitse spoorwegen. Op één na in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 25/35