#16Lego System 644 & 645
“Tankwagen” & “Vrachtwagen met gasflessen”. Twee bouwkits in originele doosjes. Met boekjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#3Legoland 356
“Huis met boompje”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1972
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#138
Een lot van acht kleine poppen, waarbij zes met slaapoogjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20 / 40 -
#28Revell H-520
“Polaris Nuclear Submarine ‘Andrew Jackson’”. Een modelbouwpakket voor een duikboot op schaal 1:200. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#107Jouef
Een gevarieerd lot sporen, type HO, bestaande uit wissels, kruisingen en aansluitpunten voor bediening, alsook dragers voor bovenleidingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 48.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#19Lego System 372
“Takelwagen”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1971.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#114Rivarossi
Een stoomlocomotief van Baltimore & Ohio op schaal HO. Bijgevoegd vier verschillende goederenwagons.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#36Lima 8500 cp
Een startersset met een locomotief met twee passagierswagons van de Franse spoorwegen op een 8-vormige baan. Schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 39.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#46Lima 9108 & 9303
Drie passagiersrijtuigen van de Belgische spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#52Märklin T800.5
Een tenderlocomotief op schaal HO met twee koplampjes. Lichte gebruikssporen. 1947. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 131.00 €Estimate: € 400 / 600 -
#102Jouef 4930; 4932 & 4933
Drie spooruitbreidingssets. type HO. Sets 2, 3 & 4. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 62.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#25Daishin 2013
“Jumbo trailer”. Een Amerikaanse truck op schaal 1:30 op afstandsbediening.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 25 / 35