#94Marcel FranckEen lot van 2 parfum flesjes, waarvan 1 gemerkt.
#136Een antieke messingen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#254Een asbakstandaard in smeedijzer uit het midden van de vorige eeuw.
#49Een kleine cloisonne vaas met floraal decor.
A small cloisonné vase with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#44Een Engelse koffiepot en een theepot van verzilverd metaal. Eén deksel los.
#211Een korte pijp met gebeeldhouwd houten kop in de vorm van een indianenhoofdman.
A short pipe with a carved wooden head in the shape of an Indian chief.No longer availableOnline onlyDim. L. 13,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#53Een keramisch wapenschild met gepluimde ridderhelm.
A ceramic coat of arms with a plumed knight's helmet.No longer availableOnline onlyDim. h 33 x b 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#295Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
#30Een bronzen koro en een miniatuurbeeldje van een bronzen draak. Chinees werk.
A bronze incense burner and a miniature statue of a bronze dragon. Chinese work.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#309Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#107Een lot van 4 schaalmodellen , 1/18 , Lancia , Shelby , Chevrolet en BMW (beschadigd) .
A lot of 4 scale models, 1/18, Lancia, Shelby, Chevrolet and BMW (damaged).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70