#513Twee zilveren munten. Zuid-Afrika, Kruger, 5 Sh. Dubbele dissel en id. Enkele dissel. Ag 925/1000 28,28 g.
Two silver coins. South Africa, Kruger, 5 Sh. Double yoke and single yoke. Ag 925/1000 28.28 g.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#456MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
#221Val Saint LambertEen geslepen kristallen Art Deco vaas. Onderaan gemerkt.
#439Paul van Hoeydonck“De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.
"The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#14“Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 50 / 100 -
#169Victor Julien Trip“Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#530Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.
#598Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.
A mandolin with inlay work featuring a floral design.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#682Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.
#624“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
"Stylized lower body." A painting, gouache on paper.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
An Art Nouveau porcelain vase with 2 figures in a Greek mythological scene.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120