Similar lots by type
-
#115Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#160Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150 / 250 -
#506Drie wijzen van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Trois sages en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 180 / 220 -
#70Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#10Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100 / 150 -
#175Een lot ivoren juwelen bestaande uit armbanden, halssnoeren, broches en ringen. e.a.
Lot de bijoux en ivoire comprenant e.a. des bracelets, des colliers, des broches et des bagues.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#26Dupont en ImpactTwee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#694Een landbouwer en een visser van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes. We voegen er een schrijfsetje met getorste ivoren handvatjes aan toe.
Paysan et pêcheur en ivoire sculpté sur socles en ivoire. Nous ajoutons une garniture à écrire aux manches en ivoire torsadé.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#140Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200 / 300 -
#707“Hanoeman”. Beeld van gebeeldhouwd coromandelhout.
“Hanuman”. Sculpture en bois de coromandel.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#135Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#145Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400 / 500 -
#125Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250 / 300 -
#546Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.
Deux gardiens de temple en relief. Sculptures en pierre. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 400 / 500 -
#315Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200 / 300 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200 / 300 -
#130D.R.G.M.Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350 / 450 -
#662Twee Chinese scrolls op rijstpapier met afbeeldingen van krijgers.
Deux rouleaux chinois sur papier de riz représentant des guerriers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#5Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#747Een groep van gebeeldhouwd ivoor in de vorm van een Indische handelaar op olifant, staand op een platform gedragen door vier olifantenkoppen.
Groupe en ivoire sculpté représentant un marchand indien sur un éléphant, sur une base portée par quatre têtes d’éléphants. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#40Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80 / 130 -
#255Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#829Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#622Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.
Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#809Drie oude caféreclames, omstreeks 1900.
Trois anciennes publicités de café. Vers 1900.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 120 / 140 -
#774Eugène Fehdmer“Boslandschap in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
“Paysage boisé en hiver”. Huile sur toile. Signée. Réparation.No longer availableDim. 43 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#80Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#159Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zicht op Lebbeke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Lebbeke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#46Een gevarieerd lot monochroom wit Engels aardewerk, bestaande uit een koffiepot, een olie-en azijnstel, een melkkannetje, een coupe op voet, een bordje, een kandelaar, twee boterpotjes en een citroenschaaltje.
Lot de faïences monochromes anglaise, comprenant une cafetière, un huilier-vinaigrier, un pot à lait, une coupe sur piédouche, une petite assiette, un chandelier, deux beurriers et un plat à citron.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#661Cristallerie Royale de ChampagneEen vaas van kleurloos geslepen kristal.
Vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H. 35,50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#610Guy Laroche“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Un vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#842Een parapluvormig hallustertje van koper en glas in art decostijl.
Lustre de vestibule de forme parapluie en cuivre et verre. Style art déco.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#538Swarovski“Antonio”. Een beeldje van kleurloos kristal. Gemerkt.
“Antonio”. Statuette en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#756Een rustbed van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met oranje bekleding en drie kussens.
Lit de repos en bois à patine blanche de style Louis XVI. Recouvert de tissu orange et avec trois coussins.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#757Val St. LambertEen vaas op octogonale voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase sur piédouche. octogonal en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 100 / 140 -
#188Een zilveren schaal met gechantourneerde rand met gedreven bloemenmotief. Gemerkt onderaan: Lebrun Paris. Eerste gehaltemerk.
Plat en argent au poinçon français pour le premier titre. Bord chantourné aux motifs florales repoussés. Poinçon d’Orfèvre: Lebrun, Paris.No longer availableDim. 840 gEstimate: € 450 / 500

